Кондуктор троллейбуса• 05 апреля 2023
А що у вас сьогодні на вечерю?
Що смачненького приготуєте на вечерю? Фантазія моя щось втомилася,поділіться, будь ласка 🥰
ИМХОля• 05 апреля 2023
Ответ дляМудробаба
Рыбный суп, спаржа, сухарики к супу насушила,кейк попсы с ветчиной и сыром, блинчики с творогом, вафли со сгущенкой малая сама доделает уже, картошка по королевски с мясом и сыром. Моя лично спаржа и говядина на ужин и может халуми на гриле.
Ого у вас выбор
НЛОша• 05 апреля 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
У мороженой скумбрии отрезаю голову, хвост, плавники.
Чищу и промываю брюхо.
Нарезаю монетами в 1,5-2 см.
Складываю плотно слоями в судок и перекладываю полукольцами лука.
Солю дно судка и каждый слой рыбы сильнее, чем обычно солите для жарки, например. А слои лука посыпаю черным перцем.
4-5 часов при комнатной и сутки в холодильнике.
Начинать доставать рыбку с нижнего слоя.
Очень вкусненько.
Чищу и промываю брюхо.
Нарезаю монетами в 1,5-2 см.
Очень вкусненько.
Спасибо.
Божий одуванчик• 05 апреля 2023
Ответ дляКонфиденциальность
І я з вами, можна? Я танцюю
Звісно можна!
Подтяжка• 05 апреля 2023
Борщ зелений є, залишилось трохи смажених крилець, хек гарячого копчення (з магазину). Для салату є молода капуста та зелень. Хотіла ще зробити ліниві бризольки, та полінилась :)
ПешитеБесАшипок• 05 апреля 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Венігрет з зеленим горошком на вечерю мені (піст).
Чоловіку макарони по-флотські та сирники з родзинками.
Вінегрет. Ви чого?
З царем в голові• 05 апреля 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Вінегрет. Ви чого?
А що не так? Не збалансовано?
Та_все_ок_будет• 06 апреля 2023
Ответ дляЗ царем в голові
А що не так? Не збалансовано?
То училка в темі.