Дівчата, порадьте будь-ласка, що можна подарувати колезі, якого на днях мобілізували. Запитуєм у нього - каже що нічого не потрібно, все є. А ми хочемо зробити йому якийсь приємний подарунок
Lenusikkuz• 05 апреля 2023
Пошукайте в інтернеті браслет як у Залужного. Вам Гугл видасть виробника. Знаю, що військові в захваті від нього. Ціна була десь 2500-3000 грн.