ЧарівнаЯ• 13 апреля 2023

Дівчатка, хто знає, яка може бути доля авто?

Під будинком хтось залишив розбитий автомобіль, який ось уже рік стоїть , і колеса спустили. Можна кудись звернутись, щоб вирішити кули це авто відправити дальші?
Sakura-18cb• 13 апреля 2023
Це складне питання. Нікуди його ніхто не забере, окрім хазяїна.
Nathalie27• 13 апреля 2023
Може поліції повідомити, а вони вже господаря хай шукають?
Nature is a miracle• 13 апреля 2023
Полиция. Может он в угоне.
vinika• 13 апреля 2023
Если он с номерами, ничего не сделают. Без номеров эвакуируют
автор Larisa12 • 13 апреля 2023
Ответ дляvinika
З номерами
Vodoleya• 13 апреля 2023
Ответ дляLarisa12
З номерами
Тю, так скрутите и вызывайте эвакуатор
LyudaT• 13 апреля 2023
Ответ дляLarisa12
З номерами
Проверьте в OpenData, может он в угоне. Если в угоне, то в прлицию.