Нетутешня• 06 апреля 2023
Хтось брав участь у ярмарках в Києві?
Маю на увазі постійні ярмарки від КМДА.
Чи вигідно? Які підводні камні? Може хто знає, скільки платити потрібно?
Пацака-задирака• 06 апреля 2023
Ответ дляБожий одуванчик
Ви маєте на увазі продуктові ярмарки вихідного дня?
Меня интересую продуктовые. Вы что-то знаете?
Робот Вертер• 06 апреля 2023
Ох уж эти бизнесменши местные)
Если бы это было невыгодно, кто то торговал на них?
Кто знает кроме вас ваши рессурсы, выгодно ли будет вам?
Всю жизнь везде плата зависила от места расположения торгового места
На каждой ярмарке есть палатка Администрация. Если уж решили базнесменить, сходите узнайте из первых уст так сказать. А не сплетни собирайте
Божий одуванчик• 06 апреля 2023
Як взяти участь в ярмарку
Адміністрація сайту podskazok.net не займається організацією і проведенням продуктових ярмарків у Києві. З питань участі в ярмарках звертайтеся, будь ласка, в call-центру Київської міської державної Адміністрації.
Телефони Call-центру КМДА: (044) 1551 (зі стаціонарного),
205-73-37 (з мобільного)
Інформація для учасників районних ярмарків:
торгові місця для продажу надаються безкоштовно;
потрібна обов´язкова реєстрація за офіційними телефонами;
обов´язкове прибирання торгового місця після закінчення ярмарку.
При організації районних ярмарків враховується наступна інформація про учасника:
рівень цін на продукцію (на 10-15% нижче, ніж на споживчому ринку району);
досвід роботи протягом попередніх ярмарків (відсутність скарг і т.п.);
дотримання вимог чинного законодавства України, що регламентує торговельну діяльність, санітарні норми, правила благоустрою;
забезпечення широкого асортименту сільськогосподарської продукції та соціально-значущих товарів.
* На ярмарку забороняється здійснювати реалізацію і рекламу непродовольчої групи товарів.
205-73-37 (з мобільного)
Нетутешня
• 06 апреля 2023
Ответ дляРобот Вертер
Ох уж эти бизнесменши местные)
У мене під будинком ярмарка двічі на тиждень, і жодного разу я не бачила там палатки «адміністрація»
Більше того, там постійно стають місцеві бабулі(нічого проти не маю), та продають свою продукцію
Мені цікава саме законна сторона, якщо у мене непродовольчі товари, чи маю я десь/щось оформлювати, типу дозволу?
Нетутешня
• 06 апреля 2023
Ответ дляБожий одуванчик
Як взяти участь в ярмарку
205-73-37 (з мобільного)
Дякую велике!
Нетутешня
• 06 апреля 2023
Ответ дляБожий одуванчик
Як взяти участь в ярмарку
205-73-37 (з мобільного)
Але
Там же продають непродовольчі товари, і взуття, і білизну..🧐🧐🧐
Божий одуванчик• 06 апреля 2023
Ответ дляНетутешня
Але
Так, є таке. Чому не знаю, скинула вам те що знайшла. Питайте по телефону. От завтра будуть ярмарки, підійдіть і спитайте у продавців, як вони вирішують ці питання.
БолеИменее• 06 апреля 2023
Рік тому- було 500 грн за участь на один раз і збиралася сумка з усіх торгуючих для керівництва кожного району
Божий одуванчик• 06 апреля 2023
Ответ дляБолеИменее
Так, ви праві, на кожному базарі своя мафія