Кіна не буде• 06 апреля 2023
Порадьте ТЦ Києва
Всім привіт)
Допоможіть, давно обіцяла дочці поїхати в Київ, забронювали житло на вихідні, але погода не радує. Порадьте будь ласка можливо ТЦ чи які місця де можна провести час під час дощу. Запланували поки океанаріум
Дякую
Кіна не буде
• 06 апреля 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Где вы будете жить территориально?
Хрещатик, краще на метро вдруг чого переміщуватися
Кіна не буде
• 06 апреля 2023
Ответ дляАстановитесь
Скільки років і що любить?
12, Гаррі Поттер, боулінг, кіно. Шопінг ( аби в мами фінансів вистачило)
Кіна не буде
• 06 апреля 2023
Ответ дляЧекаю завтра
Океанариум на Дарнице?
А ще є?знайшли в інтернеті один
Чупокабра• 06 апреля 2023
в республике классный парк с атракционами и разными развлекухами. в блокбастере мне не понравился.
Астановитесь• 06 апреля 2023
Ответ дляКіна не буде
В Гулливере кажется есть боулинг. Кино точно есть. Магазинов много. Этаж фудкорта и ещё на этаж выше Сушия
Астановитесь• 06 апреля 2023
Ответ дляКіна не буде
Гулливер на Палаце Спорта. Это пешком можно от Крещатика
АнтиТанкист• 06 апреля 2023
Ответ дляКіна не буде
Едьте в Республику ,как раз на метро
До Лавины хоть и прямая линия с Крещатика ,но потом еще нужно на маршрутке
Прогуляйтесь по Крещатику до Европейской площади ,там по стеклянному мосту до Андреевского спуска дойдете ,дальше на Контрактовую площадь ,потом до Почтовой ,на фуникулере подниметесь до Михайловской площади ,дойдете до Софиевской и от туда до метро Театральная -там купите перепечку и вы уже на Крещатике опять .
Пусть обещают дожди ,но будет теплее уже .Возьмите зонты .
Кіна не буде
• 06 апреля 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Едьте в Республику ,как раз на метро
Спасибо. Всем сердцем люблю этот маршрут, хочу эту любовь передать и ей))
АнтиТанкист• 06 апреля 2023
Ответ дляКіна не буде
Я тоже люблю и дети со мной гуляют
Вообще приучила их много ходить
Кіна не буде
• 06 апреля 2023
Ответ дляАстановитесь
Спасибо
АнтиТанкист• 06 апреля 2023
Ответ дляКіна не буде
А ще є?знайшли в інтернеті один
На Майдане есть музей Медуз
Лорка-хлорка• 06 апреля 2023
Ответ дляКіна не буде
Можливо квест кімната Гаррі Поттер?
Їх кілька по Києву
Кіна не буде
• 06 апреля 2023
Ответ дляАнтиТанкист
На Майдане есть музей Медуз
Ви були? Цікаво?
Дякую
Кіна не буде
• 06 апреля 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Можливо квест кімната Гаррі Поттер?
Їх кілька по Києву
Дякую, зараз погуглю
Я_и_моя_собака• 06 апреля 2023
Ответ дляДа будет так
Лавина, республика, блокбастер. Там есть парки аттракционов
Вы сами в Блокбастере давно были? Там пусто и закрыто всё, разве что в кино и на аттракционы, а магазины и кафе закрыты-всё как вымерло и людей нет
БлинчикБезСметанки• 06 апреля 2023
Гулівер фігня, немає там чого робити, Блокбастер грустняк повний, майже все закрито (живу поруч), вперше були в Республіці нещодавно - саме туди варто їхати, купа магазинів, є класні атракціони, гарно.З усіх ТЦ це єдине, куди варто їхати однозначно, якщо мова про ТЦ.
АнтиТанкист• 06 апреля 2023
Ответ дляКіна не буде
Ви були? Цікаво?
Дякую
Я не была
Знакомые ходили ,им понравилось .Но были еще до войны .
БлинчикБезСметанки• 06 апреля 2023
Дуже хочу з дитиною поїхати в новий музей науки на ВДНХ, погугліть що там ще є цікавого.
Кіна не буде
• 06 апреля 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Я не была
Дякую
Кіна не буде
• 06 апреля 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Дякую
Кіна не буде
• 06 апреля 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Дякую )
Кіна не буде
• 06 апреля 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Дякую
БлинчикБезСметанки• 06 апреля 2023
Автор згадала ще, дуже рекомендую відвідати Ветерано піцу. Замовляла на роботу в честь дня народження, всі були дуже смачні, мені особисто сподобалася груша з рікотою. У них можна замовити половинку одного смаку/половинку іншого. Гляньте по карті, раптом де по дорозі буде.
Софіївська 8 - це якраз, щоб прогулятися Андріївським, біля Володимира на схилах Дніпра, по скляному мосту, а потім повернутися на перекус.
Кіна не буде
• 06 апреля 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Супер. Дуже вдячна)