Угадайс• 06 апреля 2023

Как ваше самочувствие сегодня?

Шатает и головокружение
Незламна• 06 апреля 2023
Як і завжди - добре!

автор Угадайс • 06 апреля 2023
Ответ дляНезламна
Як і завжди - добре!
Кто эти люди
Полюю на дрони• 06 апреля 2023
Проснулась с головной болью (
Незламна• 06 апреля 2023
Ответ дляУгадайс
Кто эти люди
Та, я взагалі сьогодні задоволена! Була у стоматолога і мені нічого не треба ремонтувати))) Це ж взагалі супер!
Редисочка• 06 апреля 2023
Хреново.. причем не то что голова, а прям тяжесть какая то что и дышать тяжело..
Борщичок• 06 апреля 2023
Ответ дляУгадайс
Кто эти люди
А мне интересно узнать кто эти люди, которые каждый день задают вопрос о самочувствии.
Кто вы, автор?)
Стрибну в гречку• 06 апреля 2023
Ответ дляПолюю на дрони
Проснулась с головной болью (
Також головний біль
Борщичок• 06 апреля 2023
Ответ дляНезламна
А я сьогодні остаточно вилікувала всі зуби. І я вражена тим, що лікар все робив без анестезії.
Директриссимо• 06 апреля 2023
Как всегда хреново

Царевна в уггах• 06 апреля 2023
Та как и последнюю неделю, достали ноги(( гудят, болят. Иду на консультацию к врачу сегодня
Дівка в намисті• 06 апреля 2023
Ответ дляУгадайс
Кто эти люди
А мені цікаво, хто всі ці люди, які ниють і постійно створюють теми про погане самопочуття?
Чи то все ви, авторко?))
Малявка ще та• 06 апреля 2023
Голова болить, випила знеболююче і мене вирвало, і взагалі уже неділю як болмть голова постійно
Фея_3уровень• 06 апреля 2023
Ответ дляНезламна
То у вашего стоматолога нет фантазии
Незламна• 06 апреля 2023
Ответ дляБорщичок
О, ні, я так не вмію. Я сьогодні на крісло сідала і вже на цьому етапі трохи сердце не втратила)))
Борщичок• 06 апреля 2023
Ответ дляФея_3уровень
То у вашего стоматолога нет фантазии
Влезу, но это правда.
Была осенью у одного стоматолога, насчитал 4 кариеса на верхней челюсти. На этой неделе пришла к другому стоматологу - 1 зуб подлежит лечению. Ну вот как так?))
Фея_3уровень• 06 апреля 2023
Ответ дляБорщичок
Влезу, но это правда.
Поход к стоматологу это лотерея.
Борщичок• 06 апреля 2023
Ответ дляНезламна
Так не больно!! Вот что меня поразило. Она говорит что раньше инструменты другие были, поэтому больно было. А сейчас - нет. Ну и она детей лечит, мне подходит такой врач. А когда они тихонько говорят с медсестрой мне так спокойно-спокойно становится и я расслабляюсь.
Булькаю• 06 апреля 2023
Ответ дляУгадайс
Кто эти люди
ЗОЖники
В нас погода ахтунг сьогодні взагалі. Франківськ.
Сама дивуюсь, пару років тому я б вже вмерла сто разів. А зараз ок.
Фея_3уровень• 06 апреля 2023
Ответ дляБорщичок
Остаточно це коли вставна щелепа, а так все тимчасово. Нажаль

Борщичок• 06 апреля 2023
Ответ дляФея_3уровень
На сьогодні остаточно)) Сподіваюсь надовго
Булькаю• 06 апреля 2023
Ответ дляБорщичок
Влезу, но это правда.
В мене є три зуби з карієсними плямами. Поки що це лише естетична проблема, лікування не потребує.
Незламна• 06 апреля 2023
Ответ дляФея_3уровень
То у вашего стоматолога нет фантазии
То просто я перед собою доньку посадила, вона перед поїздкою закордон прийшла теж підлікувати, раптом що. То у неї 4 мікропломбочки знайшлося)))
Борщичок• 06 апреля 2023
Ответ дляБулькаю
Ну от. А інший лікар запропонував би запломбувати, коли в нього зарплата від % залежить.
Клин_Кляйн• 06 апреля 2023
Меня тоже шатает и голова кружится, померяла давление 85/59, но я еще и простудилась.
Мишка-шалунишка• 06 апреля 2023
Автор, вам сколько?
Булькаю• 06 апреля 2023
Ответ дляБорщичок
Я просто літом свою щелепу лікувала - 2 коронки і з десяток пломб, мій Чікатіло змилостивився і відпустив мене тоді. Треба вже йти гігієну зробити і показатися. На мій погляд такі як і були, але раптом скаже що треьа пломбувати. То майже як пришийковий карієс, але трохи не такі, але також до ясен близько.
Фея_3уровень• 06 апреля 2023
Ответ дляНезламна
Вот, а с хорошей фантазией уже бы имплант ставил или брекеты
Борщичок• 06 апреля 2023
Ответ дляБулькаю
Ого. Я поки що без коронок, хоча один лікар пропонував. В мене тоді трохи відломився зуб з пломбою, то він хотів перепломбувати його, і 4 канали також, потім пломба, а зверху коронка. Я зібрала речі та пішла до іншого лікаря. Той пломбу додав та відпустив мене. 4 роки все нормально.
Незламна• 06 апреля 2023
Ответ дляФея_3уровень
Так))) Це мій лікар, я у нього вже більше тридцяти років лікуюся і старших дітей вже до нього воджу. А от молодших ще змушена лікувати у дитячій, звичайно в приватній, от там лікарі з фантазією! О, так! Там вже на молочні зуби пропонують якісь модні коронки ставити, хоча на зубі звичайна поверхнева пломба, зуб просто відколовся, навіть не потемнів, там карієсу ще нема.
Своего не предлагать• 06 апреля 2023
Физическая усталость непонятно из-за чего, как будто пять километров пробежала без остановки, хотя даже в спортзале сегодня не была.