Тріль підпільний• 06 апреля 2023

Порадьте, будь ласка, хорошого психолога, Київ

ТаПрямТам• 06 апреля 2023
Мусаелян Елена Николаевна. Советую :)

автор Тріль підпільний • 06 апреля 2023
Ответ дляТаПрямТам
Мусаелян Елена Николаевна. Советую :)
Спасибо! Поищу
Гергель Татьяна Психолог• 06 апреля 2023
Доброго вечора. Я дипломированный психолог, психотерпевт. Який у Вас запит,що турбує?
098-439-70-30 (viber) Татьяна
автор Тріль підпільний • 06 апреля 2023
Ответ дляГергель Татьяна Психолог
098-439-70-30 (viber) Татьяна
Турбує кар’єра і освіта, Ви займаєтесь такими питаннями? Дякую)
Гергель Татьяна Психолог• 07 апреля 2023
Ответ дляТріль підпільний
Так
Мудрая Татьяна -7a90• 07 апреля 2023
Гарний психолог Наталія Рафалюк. Допомагає налагодити життя, стосунки з собою та близькими. Є в фб та інстаграм. Контакти: 0982398131.
Катерина Великая• 07 апреля 2023
напишіть мені особисте повідомлення, дам всі контакти перевіреного особисто психолога. Мені та моїй сестрі допомогло, життя почало змінюватися прямо на очах ))