Кусачая Я• 06 апреля 2023

Какую вы больше любите икру: красную или черную?

Результат:
вже голосів: 95
46 (48.42%) Красную
27 (28.42%) Черную
22 (23.16%) Результат
Бодіпозітівна• 06 апреля 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
А где эта черная продается, настоящая? Хоть пару зернышек купить для пробы)
Есть в Ультрамаркете на Гетьмана в Киеве . В дарах моря возле златоустовской но я не уверена работает ли он сейчас.
Царівна Жабка• 06 апреля 2023
Ответ дляБодіпозітівна
сколько стоит, интересно?
Бодіпозітівна• 06 апреля 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
сколько стоит, интересно?
загуглите, я точно не помню
Басина• 06 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Я б зараз полікувала зір так)))
Та я б теж... тим більше сильно погіршився за останній рік((
Zelenkа• 06 апреля 2023
Ответ дляБасина
Так само.. Але прийдеться жерти кабачкову, хоча вона скоро по ціні наздожене червону.
Басина• 06 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Ооо! В мене в підвалі безцінні банки з аджикою! Там же помідори, перець))) можна міняти на чорну ікру...
Zelenkа• 06 апреля 2023
Ответ дляБасина
Можна взяти бідончик самогону і пару батонів і можна ядерку пересидіти🥰
Крим мій• 06 апреля 2023
Отаку))
Крим мій• 06 апреля 2023
Ответ дляБез комплексів
Мне б.м. скинул фото , он на войне на нулевках, там на фото гречка и черная икра, говорит что спасибо волонтерам ясно иностранцам , они их так кормят, он за год войны поправился.
На початку війни гуманітарка була у нас - чорна і червона ікра, але імітація, не справжня. Але склад не надто хімозний, я навіть здивувалась. Боялася й куштувати її, ніколи б не купила таке. А ви знаєте, а вона така смачна виявилася і та, і та. Запах, смак, вигляд, з ложки так само спадає, лопається так само, як справжня. Як навчилися так робить - не знаю.