Акукарача• сегодня в 09:17

Миколаївщина зі світлом 2 години на добу

Доброго дня. У кого з областей така сама ситуація? Був розклад, 6 годин нема світла, 2 години є (всього 6 годин на добу). Щось в ті 2 години можна було встигнути зробити. А тепер, за словами Миколаївобленерго, "метою більш рівномірного та справедливого розподілу відключень, наразі сформовано РЕЗЕРВНІ черги ГАВ – їх також 10". Результат - світло було вночі 2 години. Зранку по чергам підключили, а через 20 хвилин виключили. Тобто, я так розумію, "справедливий розподіл електроенергії" це 2 години вночі світла?
Аноним_1858• 2 часа назад
Черниговская область.
С 4 до 6 утра за эти сутки только был и по графику его сегодня не будет.
Сам график несколько раз за день менялся.
Фляшка на трьох• 2 часа назад
Бориспіль. 1,5 год вранці і ввечері. Але з кожних 1,5 крадуть 30 хв на перемикання. В деяких районах міста дали аж на 5 хв.
Життє Бентежне• 1 час назад
Ответ дляЖдун с Нибиру
В Одессе не лучше, но без графика,вернее он есть, но не совпадает,мы вообще живём наугад.
В Одессе нет графиков. Они есть только для области (кроме Одесского района).
Леопардові панчохи• 1 час назад
Ответ дляПопразендовна
опять путин виноват.власти украинские белые и пушистые заботятся ,поддерживают людей,не мародерят,не воруют гуманитаную помощь,денежную помощь,не сидят на потоках денег и т.п.?
Та чешите уже в росию сраную. Мы тут под обстрелами сидим из-за таких ценителей русского мира. Задрали уже. Каждый день и ночь летит все что можно, рубят свет и тут ещё кто то любит Путина..да кто вас держит?
Леопардові панчохи• 1 час назад
Ответ дляАноним НаВсеГда
Декілька років? Ха, після ВОВ відбудували енергосистеми +/-15 років, в кінці 60х аж прийшло світло в села, через які йшов фронт.
ЄС поможе відбудувати, якбиж скоріше закінчилося
Леопардові панчохи• 1 час назад
Ответ дляАдеКВАтная
В Кривому Розі вже більше 10 років вода в кранах технічна, пити її неможливо. Питну воду всі купують.
В Харкові теж. Багато років до 2020 готуємо на покупній воді.
Аноним НаВсеГда• 1 час назад
Ответ дляЛеопардові панчохи
Ага, в енергетику впхатися всі аж в чергу вишикуються до вашого дорватися: Турки, ЄС, Америка, Китай, Корея... ( хай спочатку поля змінюють) . Друге питання коли це станеться, що ще українці повинні передати такого.
Как_б_не_так• 50 минут назад
Ответ дляAnnalise
Захочешь жить - узнаешь
Рашизм - это диагноз.
И вы по ходу уже схватили вирус рос чумки. Лечитесь.
Попразендовна• 47 минут назад
Ответ дляЛеопардові панчохи
зелеботка потужна.переврала все.
Завтра не пью• 42 минуты назад
У вас хоч 2 години. У мене вчора за добу було тільки 10 хвилин світла, сьогодні Миколаївобленерго ’розщедрився’ аж на 15 хвилин за весь день. Приватний сектор, котел працює від електрики( Таке відчуття, що там працюють сепаратисти і спеціально драконять народ.
Лгин• 12 минут назад
Ответ дляЛеопардові панчохи
Яким чином воно може скоріше скінчитись? По вашому ?