Света С Приветом• 06 апреля 2023

Неможливо знайти хату за 60 тис дол, щоб заїхати та жити

Дівчата, півроку шукаю хату блиблизно за 60 тисяч долларів і немає варіанту щоб заїхати та почати жити. Скрізь якісь проблеми, треба ремонт чи кришу, чи десь ну дуже далево від райцентру. Чи майже без білянки, чи якийсь самобуд. Дивлюсь різні області.

Дівчата, чи вдалось вам купити за таку ціну щось дійсно гарне, що вартує цих грошей. Які області ще детальніше глянути (крім сходу).
Можливо у вас поруч не поганий варіант на прадаж поставили, дайте посилання. Майже у відчаї, викидуємо гроші на аренду.
автор Света С Приветом • 07 апреля 2023
Ответ дляПомогалочка
Лише мені здається, що автор хоче будинок з офігєнним ремонтом по ціні квартири однокімнатної?))
Хочу охайний дім з ділянкою, не з підручних матеріалів, як я тут наводила приклади вище.
Не турбуйтесь, уже знайшла кучу варіантів. Дівчата порекомендували, за що їм дуже вдячна.

МЕСТО_Встречи• 07 апреля 2023
Ответ дляВідморожена
Під Києвом в селах все в доступі в пішій доступності. Ну в коробці якось стрьомно сидіти, коли летить щось. А у Вас і ліфт під час відключень працював, бо це проблема підніматися, особливо з дітьми. Чи у Вас хрущ, до 5 ще якось можна дійти?
Не хрущ
Ліфту немає
В пішій доступності ліцеї , спортивні секції і тд для дитини ?
Чудове село
МЕСТО_Встречи• 07 апреля 2023
Ответ дляЗалатавая
А в якому селі виросли, що так на села фукаєте?
Типова порадниця
Не фукаю ,а не цікаві - є різниця ?
Написано Люди різні - мені ок центр міста в « коробці « комусь село
Гарного дня
МЕСТО_Встречи• 07 апреля 2023
Ответ дляВідморожена
Та ото ж, із грязі в князі такі фукальщиці.
Ще одна вихована
Вже і походження моє дізналися :)
Не цікаві села - це щось образливе і фукання ? Гарного дня
Відморожена• 07 апреля 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Не хрущ
Ліфту немає
Чудове село
Так, , прямо в точку, ліцей в пішій дрступності, але я везу на авто, бо ранець тяжкий, музична школа, спорт - футбол, боротьба, акробатика, ще щось там. А ще ліс навкругм, повітря, автономне опалення, своя парковка для авто, фрукти, овочі і в селі модна техніку теж купувати, і навіть преміальну ))))). Ото Ви здивували своєю панелькою.
МЕСТО_Встречи• 07 апреля 2023
Ответ дляВідморожена
Удачі :)
авто - то розкіш як і автономне опалення :))
Відморожена• 07 апреля 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Удачі :)
Для Вас мабуть, якщо коробочку так нахвалюєте. Удачі)))

МЕСТО_Встречи• 08 апреля 2023
Ответ дляВідморожена
Ніби розмова закінчена так ні будуть знецінювати чиєсь щоб підрости у власних очах
Те що є в моїй «коробочці» вам і не снилось , але тіштесь автономці і парковці бо це якесь диво дивне як виявилось :))