Света С Приветом• 06 апреля 2023

Неможливо знайти хату за 60 тис дол, щоб заїхати та жити

Дівчата, півроку шукаю хату блиблизно за 60 тисяч долларів і немає варіанту щоб заїхати та почати жити. Скрізь якісь проблеми, треба ремонт чи кришу, чи десь ну дуже далево від райцентру. Чи майже без білянки, чи якийсь самобуд. Дивлюсь різні області.

Дівчата, чи вдалось вам купити за таку ціну щось дійсно гарне, що вартує цих грошей. Які області ще детальніше глянути (крім сходу).
Можливо у вас поруч не поганий варіант на прадаж поставили, дайте посилання. Майже у відчаї, викидуємо гроші на аренду.
Топтунша• 06 апреля 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Дуже дякую за поради! Зараз все буду дивитись, уже мені подобаються будинки в вашій місцевості!
А вам все равно где покупать?Вы не привязаны к конкретной области?

ИграйМойГормон• 06 апреля 2023
Полно домов ,это я первые попавшиеся предлагаю и с хорошим ремонтом ,видела и дешевле
Polz• 06 апреля 2023
Ответ дляПишна молодиця
Ми вже давно повернулись в Київ, а місцеві із Волинської області досі в Польщі, причому перевезли і батьків і сестер, а свої квартири здають. Дуже бояться наступу бульбашів.
Ви по одній сім´ї всіх судите? Ну їх право виїхали, то й виїхали. Прям вся Волинь вам виїхала. Я ж не запропонувала автору купувати хату в Шацьку, Ковелі, Любомлі, Сарнах. Щоб бульбаші дійши до тієї хати, що я скинула, треба Володимир перейти. А там славнозвісна 14 бригада ну а взагалі купуючи житло, ти ніде не застрахований, абсолютно ніде
Добра всем!• 06 апреля 2023
Дніпро
Жена аллигатора• 06 апреля 2023
https://m.olx.ua/d/uk/obyavlenie/tseglyaniy-budino...
Прикарпаття,
Пишна молодиця• 06 апреля 2023
Ответ дляPolz
Якщо житло в два рази дешевше, то так можна і купити в прикордонній області, кошти вартують того ризику. Але не 60 тис., це довоєнна ціна. До того ж місцеві під час війни у прикордонній області житло не придбають це 100%
хочу и буду• 06 апреля 2023
моя знакомая в Гостомеле не может продаь дом дуплекс правда земли мало но 2 этажа не оч большой обжытый за 65т. есть гараж, канализация, газ-котел
брокеры говорят что не кому пока покупать,рядышком магазин продуктовый
дому 10 лет постройки все доки готовы а вот покупателей пока не густо

Бурундучиха• 06 апреля 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Дякую! Це гарний варіант, буду читати за місцевість
Автор, а нащо вам будинок в такій глушині? У вас діти є? Чому саме хата в селі, а не квартира в місті?
Що ви там робити будете?
У вас авто є? Бо ви ж цивілізації бачити не зможете толком) Ну розумію є 20-30тис, але ж 60 і глухе село? Нащо?
ИзЮмрудная• 06 апреля 2023
Ответ дляПишна молодиця
Ці прикордонні області ціни на житло повисили так, наче не прикордонні)
хочу и буду• 06 апреля 2023
напишите скину ссылку с ОЛХ по дому
КротоТо• 06 апреля 2023
Межує з містом.
автор Света С Приветом • 06 апреля 2023
Ответ дляИграйМойГормон
Дякую вам! Я уже познаходила завдяки вам ці оголошення! Ви з цих країв? Гарно там, зелено.
МЕСТО_Встречи• 06 апреля 2023
Жесть
Продаємо квартиру в центрі обласного міста з преміальною технікою і рієлтери розповідають що ціни максимум 40 тис а тут сараї по 70 в якихось селах
ОдинРазНадетое• 06 апреля 2023
Наприклад , класний будинок недалеко від Києва
НеКонец-Света• 06 апреля 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Жесть
Так дома в цене , а квартиры просели. Дом- это и генератор и удобства, и тд, после обстрелов думаю всем понятно, почему дом лучше любой квартиры)
автор Света С Приветом • 06 апреля 2023
Ответ дляЖена аллигатора
Прикарпаття,
Це мабудь кращий варіан в місті, я такой бачила.
хочу и буду• 06 апреля 2023
в Гостомеле были разрушены дома так как война зашла туда первой но есть места что даже ничего туда не долетало и много продается вокруг и Киев 25км
Сиджу тихенько• 06 апреля 2023
Ответ дляТоптунша
теж цікаво
МЕСТО_Встречи• 06 апреля 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Кому як
Не всі хотять єднатися з натурою
А в нас в квартирі безперебійне живлення зроблено , тому відключень не відчули

НеКонец-Света• 06 апреля 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Та ну, 40 общей, конура какая-то
Жена аллигатора• 06 апреля 2023
https://m.olx.ua/d/uk/obyavlenie/prodazh-budinku-k...
НеКонец-Света• 06 апреля 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Кому як
Не всі хотять єднатися з натурою
Ну я в Киеве продала квартиру и тоже домик подыскиваю)))
автор Света С Приветом • 06 апреля 2023
Ответ дляБурундучиха
Що ви там робити будете?
Так, машина. Я просто уже не вірю що в місті можна знайти за таку суму, мені важлива ділянка. Дитина мала.
МЕСТО_Встречи• 06 апреля 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Вдалого пошуку :) будинку мрії
НеКонец-Света• 06 апреля 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Вдалого пошуку :) будинку мрії
Спасибо
Оль_Вія• 06 апреля 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Ось що тільки попадається, вже майже у відчаї
та прям))) так ’шукаєте’. Он наші сусіди продають будинок добротний, ще й з лихвою лишиться на вмеблювання під свій смак
https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/budinok-gotoviy...
Бурундучиха• 06 апреля 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Ну так, а садок дитині вас не цікавить? Розвиток? Садок /школа як правило в селі один, не завжди хороший
А дитина ж не трава, на подвір‘ї рости. Нащо вам та ділянка, ви знаєте скільки там роботи??
Гуляти і в місті в парку можна.
Трохи дивна ваша логіка))
автор Света С Приветом • 06 апреля 2023
Дівчата, дякую за скіншоти та посилання, все дивлюсь! Хмельницька обл сподобалась, Волинська, це ті області де я менш шукала. Аж настрій піднявся, бо вже побачила декілька варіантів.
Жирафовое варьенье• 06 апреля 2023
Ответ дляФайна пані
https://www.olx.ua/d/obyavlenie/chudoviy-budinok-I...
таке як вам ?
для вам це добрі умови чи ви краще хочете ?
так автор же написала черным по белому что ей не подходят домк где нужно доделывать ремонт
а тут готова только кухня и спальня на другосюму поверси
значит в остальных помещених бетон
ИграйМойГормон• 06 апреля 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Я з міста Хмельницький,бачила багато будинків попадалися в місцевих групах не поганих в околицях Хмельницької області та районів .