Леди_на_драндулете• 07 апреля 2023
Потрібен погляд зі сторони. Кума
Є куми чоловіка, які відверто мене недолюблюють. Вони були знайомі ще задовго до нашого з чоловіка знайомства і як на мене, то їздили на моєму чоловікові як могли. Привези, відвези, поможи, позич, дай. Коли я почала жити з чоловіком, я це присікла. Доходило до того, що коли я була вагітна на 38 т, то просили чоловіка завезти куму в санаторій за 300 км. Кажу а чому її чоловік не завезе, чому ти? Ну їдь, але якщо я почну народжувати, то кому мені дзвонити, хто мені сумки поможе занести?Все таки поїхав і відвіз мій чоловік, а не її. На кожній п´янці, гулянці, я чую від цих кумів, що я не така. Не так виховую дітей, не таке бачення світу, не в тому настрої. Останній раз кума напилась і каже - ти знаєш, я тебе і в гості запрошувати не хочу, бо коли не прийду до тебе, то мені в тебе не комфортно, ти не рада гостям, ти не гостіпріїмна, в тебе атмосфера напружена. Я питаю, в чому ти це побачила? Завжди накритий стіл, окремо дітям, окремо вам, завжди сижу з вами, підтримую розмову, не розумію, що не так. Інші люди мені таке не кажуть, навпаки, кличуть в першу чергу на п´янки. Найгірше те, що чоловік каже, що ці куми потім йому на мозг капають, що ось в тебе жінка не така, була би інша, ти б по-іншому жив. І він це сприймає! Короче, я сказала чоловікові, що моє терпіння лопнуло. Ще один випад в мою сторону, що я якась не така, я пошлю * в найпрямішому сенсі цього слова. Завтра вони мають прийти в гості. Ось не можу заснути, думаю про це все. Допоможіть якоюсь порадою.
Пік Антна• 07 апреля 2023
Я бы послала ваших кумив на Х и мужа прицепом. Нах такой мужик нужен
Добра всем!• 07 апреля 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
А як не бути тютєю? Сказати все що я думаю? То я зіпсую їм стосунки
Автор, у меня похожая ситуация была с кумой. Прекратила отношения, теперь только его встречи с кумом на стороне. Мужу конкретные условия - если что́ то не нравится во мне - можешь идти жить с кумовьями.
Та не реву я• 07 апреля 2023
Ответ дляПік Антна
Это точно.пусть втроем живут и пользуют его как хотят
Червона рута• 07 апреля 2023
автор, вибачайте, але якось бридко таке читати. що б мій чоловік таке повторював за непонятно ким, що я не така гарна дружина... ну то йди до кумів та з ними й живи
Бавовна• 07 апреля 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Та я оце вмію вокруг да около. І на хіхі хаха перевести. Але коли тобі в лице кажуть, слухай Олю, от ми півроку не спілкувались, бо я тебе в гості не хотіла запрошувати, бо ти Олю, якась така, відлюдькувата, приходиш до тебе і себе не комфортно почуваєш, запрошуєш до себе, а ти якусь хрєнь мелеш. Ну от чесно, таке відчуття, наче відро говна на мене вилили
А почему она позволяет себе высказывать свою правду, а вы сглаживаете. Ответьте один раз: Маша, я тоже не в восторге от твоих приглашений. Придешь как человек, а тебя весь вечер рассказывают, что ты не такая. Тоже мне гостеприимство.
Ну или забейте на них , как то же вы жили до знакомства с ними. Если в семье у вас будет все хорошо, то ненужные элементы сами отпадут.
Бавовна• 07 апреля 2023
Ответ дляМафиозная
Та завтра можно типа выпить и высказать этой куме по полной. Что не нравиться - не ходи сюда, тебя за руки не тянут. И все ваши потуги поиметь моего мужа вижу насквозь, скоро и его потеряете. Кому приятно, что обсирают половину. Может тебе кум будет приятно, если я на твою жену буду говорить такая - сякая? И вообще кум, я подозреваю что они любовники, да - да, ты может и слепой, но я то вижу, почему то не ты её повёз в санаторий, а мой. Да и другие мне намекают, а я все думаю чего твоя Манька меня не любит, а теперь все ясно. Поэтому я не такая, а она такая)
Поверьте, сведут общение к минимуму. Главное посеять подозрение.
Ага, после слов о любовниках муж тоже сведет общение к минимуму
Вообще не факт• 07 апреля 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Ну и насрать. Я так подругу мужа (тоже куму) нахуй послала, когда она мне начала рассказывать что я не так с мужем живу.
Гарячаспічка• 07 апреля 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Тобто коли вам в очі хамить кума то норм? Коли вас критикують постійно то норм? Що вони дають вашій сім´ї? Нічого потрібного, тільки п´янки. Мене ці кумовскі п´янки просто бісять. Я з хлопцем не одружена, але я йому зразу сказала що мені ці кумовства його не подобаються, теж хитрожопі в нього куми, бачуть що добрий і щедрий, і тільки придумають приводи для п´янок. Я цього не терплю і наступного разу як тільки за них заїкнеться то буде йому скандал. А ви автор теж кумам не догоджайте, вони в вас ноги вже витирають. Нема чого з ними водитись. Чоловік ваш тютя, тому все берить в свої руки, тобто не піднос з гостинцями, а віником геть цих дармоїдів.
В моїй хаті моя правда• 07 апреля 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Мені здається, що йому це подобається. Бо при кожній сварці він може сказати ´вот, навіть куми мені кажуть, що ти не така´
Передайте своєму чоловіку що куми його за барана приймають який навіть дружину не може собі обрати. А він і раденький.
Бабулька• 07 апреля 2023
В 36 недель мой муж сьездил к родителям за 150 км, дальше поездки только на работу. Ни за что бы не отпустила его на таком сроке.
И вам надо было настоять. Кумовья чудные у вас,
Апофиозная• 07 апреля 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Є таке в мене, є надто лояльна і стримана. А стосовно того, що не святкуємо, бо війна, то і мій, і її чоловік служить, при чому її чоловік з крутими відзнаками, то таке не прокатить. Тупо припруться і будуть сидіти до ночі. Вже проходили. Раз так сиділи, я в 12 пішла спати, вони сиділи до 4 ранку і потім казали моєму чоловікові, що шо то за жінка , яка звалила від гостей
скажите, что вы в своем доме, и делаете то, что считаете нужным. А для гостей тоже есть правила этикета. Недаром придумана очень полезная поговорка: ’Наши двери всегда открыты для тех, кто засиделся в гостях!’ Нехрен сидеть в гостях до 4 утра, еще и недовольство показывать.
Отращивайте зубы и шлите нафиг эту семейку. Командуют они, блин в чужой семье. А муж - баран, простите, ему говорят ’жена не такая, была бы другая...’ А он молчит... Та сказал бы раз, что не ваше дело что и как в моей семье! Это мой выбор! Не нравится - выход там!
Апофиозная• 07 апреля 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
волшебный муж на всю голову...
Заместитель Анонима• 07 апреля 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
То пора мінять чоловіка. Може він там з ними і тройничок пробував ? Норм чоловік захищає свою жінку. Куми ваші намагаються вас посварити.
Заместитель Анонима• 07 апреля 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Я би не сказала, що він безхребений. Але є моменти, коли він любить, щоб хтось наді мною пожартував чи щось сказав в мій бік. А потім при сварці це використає, типу подивись, всі кажуть, що ти ось така погана. А в мене занижена самооцінка, я й справді стану і буду виправдовуватися
Блин. Он на вас использует..сам тютя и вас унижает при случае. З ачем это терпеть?
Заместитель Анонима• 07 апреля 2023
Ответ дляЧервона рута
Автору сначала надо к психологу. А потом послать сначала мужа. Кумовья здесь не главные
Заместитель Анонима• 07 апреля 2023
Ответ дляБавовна
Там такой мудак что он автора опустит самооценку ниже плинтуса если еще с ней поживет ..такого надо послать и не боятся потери
Бавовна• 07 апреля 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Ну тогда нет и смысла ссорится со всеми, слушать гавно всякое, нервы мотать себе. Собрала вещи и ушла.
Залатавая• 07 апреля 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Как это - оба служат, но свободно везде ходят, бухают до ночи по гостям
Пасти Ла• 07 апреля 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Кумовья какое отношение имеют к дню рождения ребенка?
Пасти Ла• 07 апреля 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Вы сами должны понимать в деталях этот вопрос. Проблема большей частью в этом. Иначе бы Вы не вышли замуж за такого человека.
Мужу скажите: ’Кто тебе ближе: жена, с которой ты занимаешься сексом, которая с тобой общих детей имеет, или кумовья? Если жена ближе, то не стесняйся признать это, когда интересы жены и кумовей пересекаются. Не бойся стать ’плохим’, потому что ты, не считающийся с интересами своей семьи должным образом, и так плохой семьянин. Считаешь, что кумовья нужны, чтобы поддерживать твою политическую позицию? Но ведь больше заботясь о жене, ты получаешь лучшего, чем кумовья, политического союзника...’ И далее в таком духе.
Муж должен кумовьям говорить о своём выборе и как им себя вести, а не Вы.
Бензопирен• 07 апреля 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Я йому все так і кажу. Більше того, в неї є ж права, але ´боїться їздити´. Я бляха не боюсь, а вона боїться. Відмазка мого чоловіка - ´ну от я поможу і мені колись поможуть´.
Йому ніхто ніколи не допоможе, хай спробує
Замулена ріка• 07 апреля 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Ну ось буде в дитини день народження, приїдуть вітати. Відповідно потрібно пригостити, накрити поляну. Що пропонуєте? Кафе зараз не тянемо
Как это -’ должны’? К вам собираются приехать люди, которые вам в лицо говорят, что вы им не нравитесь во всем. Вашему мужу они говорят бросить вас. Они желают вашему ребенку остаться без отца. И они же приедут поздравлять этого ребенка? Муж вас не защищает, боится ссориться с ними и поддерживает их а этой травле, а не вас. И вы такая же, получается - принимаете дома своих неприкрытых врагов.
Апофиозная• 07 апреля 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
учитесь в ответ подшучивать над ними. И над мужем тоже.
И поднимайте свою самооценку в первую очередь.
Интимная• 07 апреля 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Ну вот чоловік в мене класний, і до дітей, і все в сім´ю, і брюлікі ось подарив,і квіти на кожне свято. Оце єдине, що любить мене похейтити. При чому йому інші знайомі кажуть типу що ти хочеш від неї, в нас все те саме. Ну от любить нажалітись на мене, а ці куми і без цього мене не люблять. Уже скільки раз говорили, балакали, без толку.
Автор, не ображайтеся, але ви реально бісяча. Я почитала ваші відповіді в темі - це просто суміш ниття, звинувачення усіх навколо і безкінечні виправдання. Це дуже токсична поведінка.
Вам треба якось вчитися замість того, щоб постійно включати ображену маленьку дівчинку і виправдовуватися, все таки брати відповідальність за своє життя.
З вами так тому і всі поводяться, що складно інакше
Панна Кота• 07 апреля 2023
Автор, у мене була аналогічна ситуація. Тільки це моїх кумів чомусь сильно дратував мій чоловік. Більше я з ними не спілкуюсь. Це питання пріоритетів. Я з чоловіком будую майбутнє, народжую дітей, а не з кумами. І не потерплю, щоб моя подруга на нього фиркала. Може в неї теж чоловік специфічний, але я собі чомусь такого не дозволяю.
А те, що ви після сказаного вам отак в обличчя, ще і в гості їх запрошуєте - це ви якось зовсім себе не поважаєте. Я теж раніше боялася конфліктів, для мене перетерпіти було легше, ніж опиратися. Але життя дало пару ляпасів і таки навчило відстоювати себе :)
Крим мій• 07 апреля 2023
Автор,у моего мужа были такие же кумы. Я терпела ТК хотела угодить мужу,они намного старше меня,возможно уважение к старшим какое то. Но в один прекрасный момент терпение лопнуло и я сказала мужу что не хочу больше видеть этих людей у себя в доме.
ТихоЯ• 07 апреля 2023
Як казала моя вчителька з укр.: Ти йому плюнь і очі, а воно обітреться і скаже, що Божа роса. Так і ви. Вам вже в очі сказали, що не люблять, не хочуть запрошувати, не хочуть ходити в гості і спілкуватись. То навіщо їх терпіти? Чай з тортиком купіть та й все. А взагалі, це круто: якісь люди кажуть чоловіку, що їм не подобається його вибір, а він слухає та ще й вам передає. У вас з чоловіком проблеми більші ніж з кумами.
ЖенаАйтишнеГа• 07 апреля 2023
Ви ж доросла жінка, маєте знати, що не всі люди психологічно сумісні, це не ваші люди просто, і як не старайся комфортно вам не буде разом.
Анчо Ус• 07 апреля 2023
Слати за кораблем таких кумів. А взагалі я не розумію Вашого чоловіка, міг би їм вже давно пояснити що і до чого.
Послушная• 07 апреля 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
На мой характер, я бы в лицо нахер послала и сразу же вытолкали из дома. Херово? Ну и нечего ходить.
Автор. Вам правильно тут пишут
Вы должны показать, что вы главная у себя дома, и в жизни своего мужа. Да, это может быть вам сложно. Но с этими вампирами никак иначе не получится. Побурлят говнами и попустит. Мужу капайте как они вас обижают, приврите даже. Придумайте то чего не было. Пофиг. У вас с ними натуральная война.
Автор. Вам правильно тут пишут