Вся в кредитах• 07 апреля 2023

Технічний поверх багатоквартирного будинку і його норми будівництва......

Дівчатка допоможіть знайти будівельні норми технічного поверху багатоквартирного будинку. Живу на останньому поверсі і постійно відчувається холод від потолків, техповерх не утеплений з виявленими отворами на зовні.
Булку Дай• 07 апреля 2023
Автор, чтение поможет вам согреться?

Свекруховна• 07 апреля 2023
https://diam.gov.ua/publichna-informaciya/forma-dl...
автор Вся в кредитах • 07 апреля 2023
Ответ дляБулку Дай
Автор, чтение поможет вам согреться?
звісно ні, але допоможе для того щоб звернутися до голови, щоб він щось зробив., а то на всі мої прохання він мовчить.
Булку Дай• 07 апреля 2023
Ответ дляВся в кредитах
1. Вам не нужно просить, нужно писать заявления, тогда вам обязаны будут дать ответ в установленные сроки..
2. В любом случае, решение вашего вопроса напрямую связано с финансированием,если его нет у ОСБб, вам придется искать его самостоятельно.
автор Вся в кредитах • 07 апреля 2023
Ответ дляБулку Дай
фінансування є, але воно є на перший поверх, або на каналізацію для будинку, тільки не на тех поверх
Донька подруги• 07 апреля 2023
Ответ дляВся в кредитах
Вы прикалываетесь? Я живу на среднем этаже и сверху у меня никто не живет и в квартире дубарь.Мне что владельцев той квартиры искать и требовать чтоб они ремонт делали и отопление включали?
Булку Дай• 07 апреля 2023
Ответ дляВся в кредитах
Решение о том, в какой последовательности проводить ремонтные работы, принимаются на общем собрании. Поднимите этот вопрос на ближайшем, и если ваша проблема окажется приоритетной, то ее решат

автор Вся в кредитах • 07 апреля 2023
Ответ дляДонька подруги
та квартира вас періодично затоплює і є наскрізні дірки?, я думаю, що в таких умовах ви не живете
Донька подруги• 07 апреля 2023
Ответ дляВся в кредитах
А вас топить техповерх?як ви так ремонт робили,що в вас дірки ?
автор Вся в кредитах • 07 апреля 2023
Ответ дляДонька подруги
а ще забула написать, що пліснява, яку просто не можливо вивести, тому що не правильно зроблений техповерх
автор Вся в кредитах • 07 апреля 2023
Ответ дляДонька подруги
так, там є отвори
Донька подруги• 07 апреля 2023
Ответ дляВся в кредитах
А ви коли купували житло на останньому поверсі,чому не піднімалися туди в не дивились?
Донька подруги• 07 апреля 2023
Ответ дляВся в кредитах
так, там є отвори
А чому ви в своїй квартирі їх не заробили? В вас квартира без ремонту ,після будівельників?
автор Вся в кредитах • 07 апреля 2023
Ответ дляДонька подруги
є вже ситуація яку потрібно вирішить, до чого тут це?
Мамзелькіна• 07 апреля 2023
Ответ дляВся в кредитах
У тата останій поверх в панельці.
Теж текло. Про холод мовчу.
Він сходив в ЖЕК, попросив виписати рубероїд і смолу. Сам домовився з робочими, заплатив - вони перекрили дах. Потім обробив стіни від грибка, пушкою добре висушив, з допомогою робочих утеплив стелю і стіни, зробив гідроізоляцію.

Для тепла це не сильно допомогло - тому що панелька, останній поверх і три зовнішніх стіни. Але сухо, не тече і немає грибка.

Тато пенсіонер зі звичайною пенсією зумів це зробити.
Думаю у Вас теж вийде.
автор Вся в кредитах • 07 апреля 2023
Ответ дляМамзелькіна
У тата останій поверх в панельці.
Теж текло. Про холод мовчу.

Думаю у Вас теж вийде.
я розумію, я теж не против своїми силами провести роботи, але ніяких матеріалів мені ніхто давать не хоче, і компенсувати теж.....
Мамзелькіна• 07 апреля 2023
Ответ дляВся в кредитах
Це приймається більшістю голосів.
Значить все інше важливіше - воно стосується всіх, а ця проблема лише верхніх поверхів. Так було у тата.
Оговоріть, що певний час не будете платити якусь оплату. Вчіться домовлятись.

І це потрібно в першу чергу Вам. Тому й повинні. Хоча ні, не повинні, але терпіть тоді. Або йдіть домовляйтеся.
Мандолина Бу• 07 апреля 2023
Ответ дляДонька подруги
Тема наче не про вас) Так там же технічний поверх, а не квартира в якій ніхто не живе.
Мандолина Бу• 07 апреля 2023
Ответ дляВся в кредитах
То начальниця жека, мабуть, переймається)

Мафиозная• 07 апреля 2023
Якщо це дуже серйозно, а не поговорити, то вам треба ьрати консультацію інженера з норм будівництва, жоден форумвам не допоможе. Забудовник добре знає, що робити можна, а що ні і як,витягнути хвоста у разі чого.
Безпорадна Кроко• 07 апреля 2023
Ответ дляВся в кредитах
Прийдіть в жек, скажіть що самостійно купите та оплатите матеріали. А вони хай дадуть робочих. І головне, що Ви не заперечуєте якщо жек напише в документах, що матеріали за рахунок бюджету. Тоді їм буде сенс, зможуть гроші замилити.