Физрукая• 07 апреля 2023

Взуття на весну

Дівчат, що купили чи що будете купувати на весну з взуття? Що порадите купити щоб пасувало під все (по типу лофери)? Поділіться магазинами де купляли чи де можна купити, бюджет 1500-2000 грн
Гарнюнька• 07 апреля 2023
вже купили по скидках. нові колекції у магазинах від 2500 грн. я купила те,що лишилося з минулого року. і дуже удачно,бо віддавати за лофери 2500 це дуже жирно.
балетки,босоніжки теж вже придбала. 700 і 1200 грн останні розміри. дуже зручні і красиві.

Вкаблучках• 07 апреля 2023
Ответ дляГарнюнька
Думаю автор за вас очень рада)
Гарнюнька• 07 апреля 2023
Ответ дляВкаблучках
Думаю автор за вас очень рада)
просто в сезон купувати дуже дорого. ніколи нічого в сезон не купую. зараз купила вже на наступну зиму. закінчиться це літо- купуватиму на наступне літо вже в серпні-вересні
АнтиТанкист• 07 апреля 2023
Ответ дляГарнюнька
Пакажіит якщо не складно, я нічого не встигла купити то хоч подивлюсь
Гарнюнька• 07 апреля 2023
Ответ дляАнтиТанкист
я на роботі,взуття вдома
Не служанка• 07 апреля 2023
Посмотрите Днепровскийбукин. Не знаю их цены сейчас. Качество хорошее, но анатомически не всем подходит.
звездная галактика• 07 апреля 2023
Ответ дляАнтиТанкист
у меня 5 пар босандалей. показать?

АнтиТанкист• 07 апреля 2023
Ответ для звездная галактика
у меня 5 пар босандалей. показать?
Я тіки за) показуйте