Физрукая• 07 апреля 2023
Взуття на весну
Дівчат, що купили чи що будете купувати на весну з взуття? Що порадите купити щоб пасувало під все (по типу лофери)? Поділіться магазинами де купляли чи де можна купити, бюджет 1500-2000 грн
Гарнюнька• 07 апреля 2023
вже купили по скидках. нові колекції у магазинах від 2500 грн. я купила те,що лишилося з минулого року. і дуже удачно,бо віддавати за лофери 2500 це дуже жирно.
балетки,босоніжки теж вже придбала. 700 і 1200 грн останні розміри. дуже зручні і красиві.
Вкаблучках• 07 апреля 2023
Ответ дляГарнюнька
Думаю автор за вас очень рада)
Гарнюнька• 07 апреля 2023
Ответ дляВкаблучках
Думаю автор за вас очень рада)
просто в сезон купувати дуже дорого. ніколи нічого в сезон не купую. зараз купила вже на наступну зиму. закінчиться це літо- купуватиму на наступне літо вже в серпні-вересні
АнтиТанкист• 07 апреля 2023
Ответ дляГарнюнька
Пакажіит якщо не складно
, я нічого не встигла купити то хоч подивлюсь
Гарнюнька• 07 апреля 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Пакажіит якщо не складно
я на роботі,взуття вдома
Не служанка• 07 апреля 2023
Посмотрите Днепровскийбукин. Не знаю их цены сейчас. Качество хорошее, но анатомически не всем подходит.
звездная галактика• 07 апреля 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Пакажіит якщо не складно
у меня 5 пар босандалей. показать?
АнтиТанкист• 07 апреля 2023
Ответ для звездная галактика
у меня 5 пар босандалей. показать?
Я тіки за) показуйте