Попихтю та й годі• 07 апреля 2023
Постіль із мусліну - на ній приємно спати як в дорогому готелі?
Щаслива Я• 07 апреля 2023
Мені одяг із мусліну подобається, а от постіль я навіть не уявляю.
Вся ця ’жатість’ буде розтягуватися/розпрямлятися під час сну. Після прання структура тканини звісно повертається, але все одно якості незрозуміло.
Хоча одяг зазвичай з шиють з двошарового мусліну, а тут чотири шари...
Глаза_в_3_карата• 07 апреля 2023
Ответ дляЩаслива Я
Вот и я не могла спать на ,, жатке,, , которая была и на байке тоже. Люблю простой перкаль или поплин, и обязательно проутюженную после стирки)))
Липка-прилипка• 07 апреля 2023
Девочки, а вы брали пижамы с муслина ?
Можно их брать или выкинутые деньги?
Смотрю варианты пижамы из Сатина, муслина, шелка Армани - что лучше ?
Можно их брать или выкинутые деньги?
Stepa_nida• 07 апреля 2023
Та ну ні, в готелях цупкий сатин, а в гарних готелях ще й такий сатин, який фіг знайдеш в нашому роздрібному виробництві (висока щільність нитки і плетіння).
А муслін, ну це скоріше як в пелюшці дитячій спати, м´яка і рухлива текстура тканини. Але думаю що муслінове простирадло влітку для накривання може бути непогано, тканина легка і натуральна, не буде спекотно.
Фиктивная• 07 апреля 2023
Я сьогодні тестила в руках 4х шаровий сатин. По моєму постіль з нього це якась дурня. Плед на літо нормально, але щоб усе, ну таке.. краще сатин, перкаль.
OV Textile• 10 апреля 2023
Дорогі готелі використовують сатін страйп, щільність яких не менше 135!!Вона м’яка, приємна на дотик, а головне витримує багаторазове прання!!