Крим мій• 07 апреля 2023
Дивне питання. Брехня - це сімейне?
Мене цікавить якщо є людина. Ця людина має 4 брата і 2 сестри. 2 брати, які живуть дуже поруч цієї людини дуже страшні брехуни, зрадники. І сестри брехунки ше ті. Питання: чи «ця людина» також буде брехати, як і його брати і зраджувати?
Понаписувала… але просто щоб розібратись.
Ширли-Мырли• 07 апреля 2023
Да. Бывший муж ужасный обманщик. И родители такие же. Автор, это не то что у меня злость на них, это по факту.
Люди ниразу не сказали правду в любой ситуации. Это с психикой что-то, я думаю.
Крим мій
• 07 апреля 2023
Ответ дляШирли-Мырли
Питати чого розлучились навіть тоді не варто…
Ширли-Мырли• 07 апреля 2023
Ответ дляКрим мій
Вы правильно поняли. С людьми вообще нереально было общаться.
Ширли-Мырли• 07 апреля 2023
Автор, вариант такой, что если человек видит что ’так принято в семье’, то он считает это нормой.
Пез Году Неделя• 07 апреля 2023
Да. У меня кума такая. Там и мама под стать, и братья и сестры брехухи
ХаДиДиШь• 07 апреля 2023
У нас немного запутано: мужа воспитывали не врать. Он вырос честным. И тут выяснилось, что его братья, будучи давно в браке, врали там постоянно, и маму ловили несколько раз на вранье. Но, я думаю, если с детства это норма, то скорее всего все будут одинаковые
LIANA171185• 07 апреля 2023
Смотреть только по человеку.Если человек жил в семье с определенными ’уставами’ и привычками семьи,то скорее всего для него такая жизнь будет нормой.Но есть исключения.
Это я привожу пример касательно семьи,в которой все любители употреблять алкоголь,и ни одно застолье без него не обходится.А один человек в этой семье алкоголь не употребляет,хотя с детства привык к тому,что это неотъемлемая часть его семьи.
Мурзилка• 07 апреля 2023
Если родители такие, то и дети скорее всего тоже(( Сначала дети копируют поведение родителей, а потом это становится нормой
Знаю по себе( мои родители часто выдумывали какие-то небылицы вместо того, чтобы сказать правду. Я в детстве тоже часто врала. Очень многих усилий стоило потом переучить себя, чтобы не врать и принимать ответственность, в не искать виноватых и придумывать всякие обстоятельства((
Вся в кредитах• 07 апреля 2023
Саму брехливу людину, яку я побачила у своєму житті, це свекруха. Там на голову не налазило, що вона брехала. Навіть те, що і так зрозуміло. Хоч камеру показуй, збреше, що камеру підстроїли))) Виявилось , що чоловік з роками став один в один своя мама. По молодості скривав, казав не правду, я якось навіть не вагалась, думала, що правда. Там сенсу не було брехати. Але з роками брехня стала вилазити все частіше. Це були не великі брехні, але наше життя вони зіпсували. Така неповага до партнера, щоб брехати багато років. Не простила. Хоча, останній рік перед розлученням намагався все виправити і не брехав. Навіть на поліграф мене возив 2 рази. Дійсно правда виявилась. Але ж, все пізно. Запитувала, чому брехав у такій єрунді. Відповіді немає. Каже, що ідіотом був. Із за того що він мені брехав по дрібницям , я перестала вірити у всьому.
Чарівне зіллячко• 07 апреля 2023
Ну какая адекватность вообще, изначально, в семье, где 7 детей? 🤷🏻♀️
Без стеба, серьёзно
Я таких людей рожающих остерегаюсь, они как фанатики, что, кого они могут воспитать классно?
Кто бы там что ни говорил, семья - это важно, и именно в детстве, она закладывает половину
Вторая половина - врожденный характер
Но окружение очень важно
Ты тот, кто тебя окружает, истина известная
Без стеба, серьёзно
Вторая половина - врожденный характер
Но окружение очень важно
Вся в кредитах• 07 апреля 2023
Допишу трохи. В мене двоє дітей, донька доросла (27). Дуже чесна людина, брехню на дух не переносить, як я. Сину 10 років, то вже починає брехати по дрібничкам. Розмовляю, що не треба брехати за оцінки, непочищені зуби. Це ті дрібниці, які не псують життя. Але брехня дуже руйнує все. Наче розуміє. Став потроху казати, що так і так. І бачить, що я реагую спокійно. Чогось думав, що буду сердитись. Але ж я ніколи не сварила його за таке. Сказала, що буде відгрібати тільки за брехню, а не за погану оцінку. Дала йому зрозуміти, що не його шкода мене розочарує, а брехня. Але, як далі буде, не знаю. З друзями чесний.
Без образів• 07 апреля 2023
У нас в сім´ї ми з чоловіком завжди говоримо правду і моя мама теж, діти теж говорять правду. Але, виростаючи, щиро почали дивуватися, чого всі по кругу брешуть - починаючи з виховательок, вчителів і однокласників. От така система - всякі є люди. Просто з віком потрібно трохи розрізняти, хто обманює, чиюсь брехню пропускати мимо вух, на когось не звертати уваги і жити своїм розумом. Але, коли найближчі брешуть, то ти вже їх знаєш, як облуплених і знаєш, чи брешуть, чи ні. З братами і сестрами я б звела таке спілкування до мінімуму. От приклад. Сестра завжди нарікає, що нема грошей. Але ж я бачу, що вони в сім´ї купують і не економлять. Сприймаю цю брехню із сміхом - а що тут скажеш?