Тема узгоджена з адміністрацією (#763416).
Вітаю, Вас, пані та панове, багато років я працював на цьому ресурсі продавцем і посередником, а з 24 лютого я взяв сумки, гвинтівку і пішов на завчасно узгоджену точку зборки. Війна не стала для мене сюрпризом, я готувався до неї багато місяців як фізично так і матеріально. Війна розросталася так стрімко, що всі мої речі були розмародерені. За цей час отримуючи зарплатню в ЗСУ я закупив багато нових речей і спорядження необхідних для ведення бойових дій, але їх треба так багато і вони коштують так дорого, що вимушений звертатися за допомогою, адже перемога це наша спільна справа і за неї доведеться сплатити високу, у всіх сенсах, ціну.
Служу в 47 механізованій бригаді на посаді стрільця-снайпера, скоро знову виїзд згідно бойового розпорядження на Бахмутський напрямок, є нагальна необхідність у придбанні тепловізійного прицілу, який дозволить працювати на коротких та середніх дистанціях, що допоможе відбивати так звані «м’ясні хвилі», вони люблять атакувати вночі, тому це життєво необхідна річ, його вартість 92 тис грн. зі знижкою для військових ціна буде 83 тис грн. Це значна сума і я прошу допомоги в його придбані.
У прикріпленому фото можете побачити те, що я вже придбав власним коштом, це трипод під гвинтівку (20тис), метеостанцію(35тис), далекомір(20тис), і ще багато чого...
В особисті повідомлення зможу підтвердити свою розповідь документально. Навіть 10-50грн це суттєва допомога, за репост буду дуже вдячний.
Ціль: 83 000.00 ₴
Посилання на банку
Номер картки банки
4731 1856 3264 1319 Приватбанк
Paypal - Coinswizard@gmail.com
Коментуйте, нехай тему побачить більше людей, всім дякую!
Ціль: 83 000.00 ₴
Посилання на банку
Номер картки банки
4731 1856 3264 1319 Приватбанк
Paypal - Coinswizard@gmail.com
a.ostroverh• 07 апреля 2023
Ответ для Просто я
Отдай мне его
. Я ему буду ванны каждый день делать
Нет!!!!
Ксения_ksen• 07 апреля 2023
Ответ дляТатьяна_М5
А почему тема не в разделе благотворительность и 2 раза с промежутком 2 недели?
Тому що першу закрив адмін бо треба їх дозвіл
В Благодійності вона й була,ми зараз коментами виводемо в топ
Kvitkaliliia• 07 апреля 2023
Ответ для Просто я
Куча дел, некогда и нормально с вами потрындеть. Уже крыша потихоньку отезжает
Сподіваюся, що вона повернеться
Angelika93• 07 апреля 2023
Ответ дляvray
А там было написано в военнике). Я просто в тему сразу попала, увидела🤫
Теж звернула увагу)))
Бажаю автору гарну дружину, щиру і люблячу! Бережіть себе, Владиславе!

a.ostroverh• 07 апреля 2023
Ответ дляviika65
дорого?
550 грн
По времени час вышло, выкупали, вычесали, когти и уши
С лысым Я и дома справляюсь, а эту конечно пришлось держать)))