Hedonist• 07 апреля 2023

Допомога снайперу ЗСУ, Бахмут.

Тема узгоджена з адміністрацією (#763416).

Вітаю, Вас, пані та панове, багато років я працював на цьому ресурсі продавцем і посередником, а з 24 лютого я взяв сумки, гвинтівку і пішов на завчасно узгоджену точку зборки. Війна не стала для мене сюрпризом, я готувався до неї багато місяців як фізично так і матеріально. Війна розросталася так стрімко, що всі мої речі були розмародерені. За цей час отримуючи зарплатню в ЗСУ я закупив багато нових речей і спорядження необхідних для ведення бойових дій, але їх треба так багато і вони коштують так дорого, що вимушений звертатися за допомогою, адже перемога це наша спільна справа і за неї доведеться сплатити високу, у всіх сенсах, ціну.

Служу в 47 механізованій бригаді на посаді стрільця-снайпера, скоро знову виїзд згідно бойового розпорядження на Бахмутський напрямок, є нагальна необхідність у придбанні тепловізійного прицілу, який дозволить працювати на коротких та середніх дистанціях, що допоможе відбивати так звані «м’ясні хвилі», вони люблять атакувати вночі, тому це життєво необхідна річ, його вартість 92 тис грн. зі знижкою для військових ціна буде 83 тис грн. Це значна сума і я прошу допомоги в його придбані.

У прикріпленому фото можете побачити те, що я вже придбав власним коштом, це трипод під гвинтівку (20тис), метеостанцію(35тис), далекомір(20тис), і ще багато чого...

В особисті повідомлення зможу підтвердити свою розповідь документально. Навіть 10-50грн це суттєва допомога, за репост буду дуже вдячний.

Ціль:  83  000.00  ₴

Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/mz98FkVqk

Номер картки банки

4731 1856 3264 1319 Приватбанк

Paypal - Coinswizard@gmail.com

Коментуйте, нехай тему побачить більше людей, всім дякую!
delphoto
Donnafugata• 08 апреля 2023
+ від мене також.
Бережи Вас Бог
NatalieP• 08 апреля 2023
Ответ дляИрина Веселуха
Ви 💯 праві. В темах про зарплату дружно пишуть, що 50000 грн не заробляють тільки ліниві .
Та, отож!
Belosnezka1980• 08 апреля 2023
+Теж скинула, на вінок для рашистів. Хай Вас Боженька береже, дякую Вам!
Соник• 08 апреля 2023
Вже 79000!!! 💪
NatalieP• 08 апреля 2023
Ответ дляКокоСина
Теж трошки долучилась .
Боляче, що наші захисники мусять вигризати перемогу без належного забезпечення. Натомість як депутати жирують і війни не знають
Подяка Вам, що долучились!🥰
До речі, а що це за черв´ячки лупаті на скріні? У мене таких при переказі не було!
Dolce.Vita• 08 апреля 2023
Дівчатка, молодці
Ще зовсім трошки, знала, що Порадниця то сила
alena2013• 08 апреля 2023
Вау!!!!!! 84400 гривен собрано!
vray• 08 апреля 2023
Ответ дляalena2013
Вау!!!!!! 84400 гривен собрано!
👍 круто
alena2013• 08 апреля 2023
Ответ дляvray
👍 круто
alena2013• 08 апреля 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Так я ж не про цього військового. Це я так, як кажуть думки в голос.
Я поняла, но лучше лишний раз не нервничать вам.
Как себя чувствуете, все хорошо, надеюсь?
МДТ• 08 апреля 2023
Можна вважати, що за добу справились)
alena2013• 08 апреля 2023
Ответ дляАгафья
Виплати біля лінії фронту теж зменшили. Точніше зменшили значно ’лінію фронту’. І не усі військові в ’гарячих місцях’ можуть розраховувати на 100, як раніше.

Витрати не зменшилися, звісно.
Вот нет слов, одни маты. Когда они уже нажрутся, эти чинуши и депутатишки?
автор Hedonist • 08 апреля 2023
СТОП ЗБІР!) Мета досягнута! Необхідна сума зібрана! Люди, ви неймовірні! Я і не сподівався, на таку активну допомогу, Ви мене дуже приємно здивували, така підтримка мотивує роботи свою роботу далі. Як тільки прилад буде у мене при першій нагоді скину Вам фото, дуже сильно всім Вам дякую! Ви чудові люди! ДЯКУЮ!
rybka21• 08 апреля 2023
Ответ дляHedonist
Бережи тебе Боже, хлопче.
повертайся живим з Перемогою
Kvitkaliliia• 08 апреля 2023
Ответ дляHedonist
Удачі Вам у досягненні мети
Іншими словами: вдалого полювання ❤️
МДТ• 08 апреля 2023
Ответ дляHedonist
Реально круто! Вітаю Вас і нас усіх, робимо одну спільну справу на різних фронтах.
Belosnezka1980• 08 апреля 2023
Ответ дляHedonist
Влад, мочіть тих виродків, а ми, чим зможемо....
tashara777• 08 апреля 2023
Ура!
alena2013• 08 апреля 2023
Ответ дляHedonist
Ждем Вас со скорой Победой! Берегите себя.
Morezza• 08 апреля 2023
Ответ дляHedonist
Це найменше, що ми можемо зробити. Віримо в нашу Перемогу! Нехай Вас Бог береже!
nata575757• 08 апреля 2023
УРА!
Хай Вас Бог береже та всіх українців!
Слава Україні! Слава ЗСУ!
флена• 08 апреля 2023
Ура ! Нехай Вас Бог береже! Ми ще на крок ближче до Перемоги !
Агафья• 08 апреля 2023
Ура!
Влучних пострілів, гарного настрою та мертвих лаптеногих!
Анфиска_123• 08 апреля 2023
Урааа
Qney• 08 апреля 2023
За наших загиблих хлопців, за кожен з цих прапорців їм відсипте. І нехай вас оберігає наша віра.
природка• 08 апреля 2023
Ответ дляalena2013
Вау!!!!!! 84400 гривен собрано!
🙏🙏🙏
Клементина• 08 апреля 2023
Урааа!
Наш великодній дарунок!
Чекаємо Вас з перемогою!
Ma_Linka• 08 апреля 2023
відправила на карту .
Нехай Вас Бог береже 🙏!
LudaSHS• 08 апреля 2023
Ответ дляalena2013
Вау!!!!!! 84400 гривен собрано!
Боже зашла
- 💥
І ваш комент! Ура! Дівчатка
У нас абрикоска цвіте))
mmi583@mail.ru• 08 апреля 2023
Ответ дляalena2013
Та, так собі. Не дуже (((