Не танцую- но пою• 07 апреля 2023
Як прибрати старий запах цигарок в оселі?
Зняли квартиру.
Поспішили з вибором.
Заснлилисььі така сихиуація.
В вітальні є дуже старий зараз цигарок.
Як його прибрати?
Поспішили з вибором.
Заснлилисььі така сихиуація.
В вітальні є дуже старий зараз цигарок.
Як його прибрати?
Акуна_Матата• 07 апреля 2023
.... складно... А квартира була порожня чи з меблями, килимами (ковроліном)?... Він звісно з часом зменшиться, але.. залишиться.. Купляйте по кіло лимона щодня... може за місяць допоможе..
Не танцую- но пою
• 07 апреля 2023
Ответ дляАкуна_Матата
А що робити з лимонами?
Акуна_Матата• 07 апреля 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
А що робити з лимонами?
різати навпіл і розставляти по кімнаті.. Але ж залежить від масштабу біди..
Задираю носа• 07 апреля 2023
Нажаль це назавжди, ми купили квартиру і одна кімната така, викинули все, змінили обоі і ламінат, все нове зробили але все одно далекий запах присутній:( постійно провітрюємо цю кімнату бо як тільки застояне повітря відразу сильніше відчутний запах
Маю рацію• 07 апреля 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Озонация 30-40 минут
Прочитала про це. Супер ідея, дякую. В нас прокурена сильно лоджія. Тепер питання, де знайти озонатор в оренду
Не танцую- но пою
• 17 апреля 2023
Ответ дляМаю рацію
Надають послуги на олх