Всім привіт. Таке питання, хто ставив собі вініри, підкажіть, куди краще звернеться з цього питання у Львові, скільки приблизно коштуватиме, і як довго вистачає вінірів?
Установка вінірів, це процес не швидкий, кілька походів у стоматологію буде точно. Мені ставили керамічні вініри для естетичної реставрації зубів. Я дуже задоволена результатом. Можу порекомендувати вам хорошу стоматологію у Львові, де мені встановлювали вініри, називається DentalKnysh, ось їх сайт, може глянути ціни, якщо хочете