ИМХОля• 08 апреля 2023

Збільшення губ

Утворилась гулька на губах.2 міс тому робила. масаж не поміг, Скажіть будь ласка що тепер можна зробити чи винен тому майстер?
Меломанка Маланка• 08 апреля 2023
Сходіть до того хто колов, чого і чия провина Вам тут не скажуть
автор ИМХОля • 08 апреля 2023
Ответ дляМеломанка Маланка
Мені їхати делеко , Тому думаю що робити щоб я не приїхала а вона просто поговорила і поїхала назад і купа грошей витратила на дорогу
Люблю ВалЄру• 08 апреля 2023
Ответ дляИМХОля
Так і буде. Вони вміють заговорити термінами і тд.
Гіалуронка не вічна, але якщо зовсім не гарно - розчиніть гіалуронодазою.
Мікротоками можна трішки розбити
автор ИМХОля • 08 апреля 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Мікротоками можна трішки розбити
Дякую а за це треба платить гроші
Меломанка Маланка• 08 апреля 2023
Ответ дляИМХОля
Тоді може в вайбер скинути їй фото, якщо є номер
Фісташкова кава• 08 апреля 2023
Надо было не колоть в себя эту парашу, захотели как все быть, поддались моде трансов - получайте теперь
Люблю ВалЄру• 08 апреля 2023
Ответ дляИМХОля
Дякую а за це треба платить гроші
Так. Гіалуронодаза не дорога, дешевша за збільшення.