Христя в тiстi• 08 апреля 2023
Прихорашиваетесь ли специально для мужа?
Результат:
вже голосів:
17 (25.37%)
Как когда получается
15 (22.39%)
Нет, мне все равно
14 (20.9%)
Да, но не только для него
14 (20.9%)
Да, но только для себя любимой
7 (10.45%)
Да и только для него любимого
Дама_из_рекламы• 08 апреля 2023
Нет, прихорашиваюсь только для выхода на работу,все остальное время отдыхаю от неземной красоты и наслаждаюсь натуральной
А я женатая• 08 апреля 2023
Не для чоловіка. Вдома ходжу адекватно. Для себе самої приємно ок одяг, а не старі речі. Але макіяжі і все інше не роблю. Догляд звичайний, то для себе.
В будні, як ходжу на роботу, то при «повному параді».
Бесбардак• 08 апреля 2023
Я его ненавижу порой. Скоро развод, так что нет смысла… разве что по настроению
Ухахайкина• 08 апреля 2023
Дома выгляжу нормально, без макияжа конечно, но не хожу в грязном халате😬
Стрекоза любви• 08 апреля 2023
За обличчям зранку доглядаю, зуби чищу. Волосся якось збираю більш-менш «симпатично», навіть, якщо брудне. Давно вже ношу в квартирі костюм для дому, а не зношений одяг. Мені так в першу чергу приємніше для себе.
Интимная• 08 апреля 2023
Мене чоловік любить всяку і навіть не звертає уваги на макіяж на те чи мила я голову, чи бриті в мене ноги.
Як і я люблю свого чоловіка і небритим і нестриженим.
При параді тільки на роботу ходжу але то вже тільки для себе коханої.