Stefaniya K.• 08 апреля 2023

Куди поїхати після пневмонії подихати, по клімату порадьте в Україні?

Дякую..
Смешнюча• 08 апреля 2023
Море и сосны

автор Stefaniya K. • 08 апреля 2023
Ответ дляСмешнюча
Море и сосны
Моря наші поки що відпадають..А сосни де?А Карпати чи ні?
Дай подивлюся• 08 апреля 2023
Якісь шукайте санаторій
автор Stefaniya K. • 08 апреля 2023
Ніколи не були в санаторіях,чи дієві вони?
Пожмаковна• 08 апреля 2023
Долгие пешие прогулки в хвойном лесу.
Смешнюча• 08 апреля 2023
Ответ дляStefaniya K.
Может под Одессой есть такие места? Лиманы и сосновые рощи. Я знаю только те районы Украины, которые сейчас в оккупации Может девочки одесситки подскажут
euhunter• 08 апреля 2023
Трускавець. Багато санаторіїв, можу вам навіть телефон в лічку дати - моя мама нещодавно в ньому була, всім задоволена.
пицунда• 08 апреля 2023
под черкассами сосновый бор свитанок жемчуг но только летом
автор Stefaniya K. • 08 апреля 2023
Ответ дляeuhunter
Дякую.а що по ціні і скільки днів?

Ксения Ш.• 08 апреля 2023
Ответ дляeuhunter
Можеье й мені написати?
Наперед дякую:)
автор Stefaniya K. • 08 апреля 2023
А просто Карпати не допоможуть,якщо будинок знати?
автор Stefaniya K. • 08 апреля 2023
Важка пневмонія у тата ,зараз доліковується і курево ..І куди його з мамою відправить?
автор Stefaniya K. • 08 апреля 2023
Постійно бронхіти...ще
euhunter• 08 апреля 2023
Ответ дляStefaniya K.
Дякую.а що по ціні і скільки днів?
Там дуже різні є місця, є бюджетні,є люксові готелі. Родичі пенсіонери на свій бюджет їздять по 2 рази на рік. Навіть сайт у міста є свій, подивіться.
Я сама много років тому там лікувалася після важкої хвороби. Там буде спокійне, чисте повітря, соснові ліси. Плюс стара добра лікувальна база.
Татьяна-8275• 08 апреля 2023
В Тунис.
Бабулька• 08 апреля 2023
В Трускавці в лісі Лісова пісня. Там і сольові кімнати є і в лісі гарне повітря. Або в Східницю, там теж неймовірне повітря, краєвиди та вода. Але ходити більше потрібно.
Гарантую неперелевки• 08 апреля 2023
В Сваляві багато санаторіїв, і ліс хвойний. Можна просто житло зняти і ходити на процедури.
euhunter• 08 апреля 2023
Ответ дляКсения Ш.
Можеье й мені написати?
Наперед дякую:)
Написала
Дама с заначкой• 08 апреля 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Де ви бачили ліс хвойний в Сваляві?

Бандитка Сью• 08 апреля 2023
Ответ дляStefaniya K.
Не только карпаты, напр в полтавской обл есть спецсанатории, в днепропетровской. Вы где?
Бандитка Сью• 08 апреля 2023
Ответ дляStefaniya K.
Дякую.а що по ціні і скільки днів?
Трускавец- точно не то, там очень высокая влажность и нет там сосен, это странный совет
пицунда• 08 апреля 2023
Ответ дляeuhunter
я слышала другое мнение врача. что западная не подходит там влажность высокая... после пневмонии нужен сухой воздух и сосна... автору лучше проконсультироваться с доктором
euhunter• 08 апреля 2023
Ответ дляпицунда
Согласна с вами, по респираторным есть свои зоны. И это всегда был ЮБК.
В Трускавце немного свой климат, не так как Карпаты. Конечно, лучше уточнить у врача.
Гарантую неперелевки• 08 апреля 2023
Ответ дляДама с заначкой
Де ви бачили ліс хвойний в Сваляві?
Ялинки, смереки були.
Дама с заначкой• 08 апреля 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Ялинки, смереки були.
Живу в Сваляві, не бачила. В яких санаторіях?
Гарантую неперелевки• 09 апреля 2023
Ответ дляДама с заначкой
Сонячне Закарпаття, сонячна долина. Там я бачила ялинки, смереки. Там же ліс навкруги, краса неймовірна. Інша справа, що там волого, часто дощі, хворому це не підійде, як з´ясувалося вище.