Dreamfix• 08 апреля 2023

Як йому сказати? Чоловік класний, але з рота тхне

Дівчата, я от думаю, невже він не чує, що з рота сморід? Ну у всьому він класний, і професія гарна, і розумний, і привабливий. Але...
Як сказати йому, щоб сходив до стоматолога, щоб не образити??? Ми ж нещодавно познайомились...
Anna_kohana• 08 апреля 2023
Ответ дляDreamfix
на жаль, поки що немає спільних знайомих...
Я от думаю, невже друзі йому ще не сказали? Важко то навіть друзям, мабуть, зробити
Думаю, важко. Я сиділа 5 років в універі за однією партою з хлопцем. Класна людина! - але озвучити йому цю проблему не змогла ні я, ні інші знайомі.

ShellyBelly• 08 апреля 2023
Ответ дляDreamfix
Він сам з цим усим ходить, але повірте, не допомагає
А сам то жуйки жує про Вас чи ні?
Просто хочеться зрозуміти, сам переживає за цю проблему чи ні? Бо те що він не чує,я не вірю. Ну як,як можна не чути,що від тебе погано пахне. Це,вибачте,наче обісратися і чути навколо себе аромат піонів.. такого не буває.
Тут тактично не вийде ніяк. Лише прямо сказати,а як сказати..оце вже питання
serebro16-72be• 08 апреля 2023
Ответ дляShellyBelly
А сам то жуйки жує про Вас чи ні?
Та як прямо? Це якщо давно разом то так.
Zebra30• 08 апреля 2023
Я мужу так и сказала, но у него воспалились десна и он пошёл к врачу и она ему дала рецепт полоскания
ShellyBelly• 08 апреля 2023
Ответ дляserebro16-72be
А уявіть як оце при близькому контакті..
А якщо ще і поцілунки.
І образливо ж втрачати адекватного чоловіка, можливо цю проблему можна вирішити на раз-два,але ж і терпіти то важко..
serebro16-72be• 08 апреля 2023
Ответ дляShellyBelly
А якщо ще і поцілунки.
Та я це все розумію але прямо сказати не змогла б
ShellyBelly• 08 апреля 2023
Ответ дляZebra30
Та то чоловікові власному,то є нормально,можна і сказати,а тут люди на етапі побудування стосунків..

Lizzzzz• 08 апреля 2023
Ответ дляShellyBelly
А якщо ще і поцілунки.
Так, не машайте автору, тут у мужичка профессия хорошая, щас затолкает в него жевачки и стерпится-слюбится
автор Dreamfix • 08 апреля 2023
Ответ дляShellyBelly
А сам то жуйки жує про Вас чи ні?
було і прийшов з жуйкою
от я зараз починаю здогадуватись, що він знає, але не розуміє масштабу і не бачить проблеми. Бо ми вже знайомі стільки часу, що можна було б уже щось зробити
parele• 08 апреля 2023
Ответ дляDreamfix
було і прийшов з жуйкою
Если знает, значит, проще. Скажите прямо, что ему крайне необходимо посетить стоматолога.
Ladxy• 08 апреля 2023
Ответ дляDreamfix
було і прийшов з жуйкою
Відразу серія доктора Хауса згадалася, де саме запах з рота був симптомом серйозної хвороби. Крім ’косметичного’ ефекту, це ще і сигнал проблем в організмі. Можливо, на це варто звернути увагу: турбуєтеся про його здоров´я
автор Dreamfix • 08 апреля 2023
Ответ дляLadxy
Зараз буде тема - як то на німецькій йому сазати, бо він німець
Протея• 08 апреля 2023
А я так и не осмелилась(
У знакомой ад как воняло изо рта, я просто старалась держаться подальше.
ShellyBelly• 08 апреля 2023
Ответ дляDreamfix
було і прийшов з жуйкою
То скажіть прямо,просто мягко і максимально тактовно(якщо в цій ситуації взагалі так можна сказати). ’Саша, ти мені дуже подобаєшся,я б хотіла продовжити наші стосунки,але є невелика дрібниця, я не хочу,щоб у нас через це псувалися відносини. Ти лише зрозумій правильно і не ображайся, давай сходимо до стоматолога? Або ж можу тобі порекомендувати свого’. Якщо образиться,то і бог з ним. Адекватний не образиться,тим більше що він не дитина,а вже дорослий чоловік.
автор Dreamfix • 08 апреля 2023
Ответ дляShellyBelly
дуже делікатно, дякую!!!
Svitlana7• 08 апреля 2023
Можна щось типу такого сказати: Іван, ти мені дуже подбаєшся, мені з тобою цікаво і приємно проводити час. Але. В тебе не дуже приємний запах з рота... Може, запишись до лікаря, перевір чи все добре?
Mazhar21• 08 апреля 2023
Ответ дляDreamfix
було і прийшов з жуйкою
Так може він щось робить, але поки не виходить подолати
klux• 08 апреля 2023
Ответ дляShellyBelly
А сам то жуйки жує про Вас чи ні?
обычно большинство как раз и не чувствует. Это совсем не то, что обгадиться
автор Dreamfix • 08 апреля 2023
Ответ дляMazhar21
якби я це знала, то мені було б спокійніше. А тут же треба рота відкривати і питати ))) Набираюсь хоробрості з вами тут)

Rtyu-92ee• 08 апреля 2023
Ответ дляDreamfix
не допомагає, навіть через жуйку - все одно
Может намек поймет , если дарят тик так , это не спроста
Allka- skakalka• 08 апреля 2023
Ответ дляDreamfix
Говорите открыто ,как есть ,не юлите .
Миша ,чисть зубы тщательней

У меня был парень ,встречались всего ничего ,тоже воняло со рта ,лез целоваться ,я прямо сказала ,извини Макс , но у тебя дыхание не свежее ,он такой ,я зубы сегодня не успел почистить .
kot_begemot_kot• 08 апреля 2023
У меня есть одноклассница, которая при встрече всех чмокает. А изо рта очень воняет тухлятиной. Сама очень ухоженная. Проблемы с желудком у нее.
tushka123• 08 апреля 2023
Ответ дляDreamfix
Может друзья в курсе его проблем со здоровьем, ведь запах, это не всегда зубы. И да, знаете, не всенда человек чувствует запах из своего рта. Обоняние у всех разное.