Dreamfix• 08 апреля 2023

Як йому сказати? Чоловік класний, але з рота тхне

Дівчата, я от думаю, невже він не чує, що з рота сморід? Ну у всьому він класний, і професія гарна, і розумний, і привабливий. Але...
Як сказати йому, щоб сходив до стоматолога, щоб не образити??? Ми ж нещодавно познайомились...
Elena755• 08 апреля 2023
Хороший вопрос. Тоже так однажды попала на такого.

anna_anna1234• 08 апреля 2023
Может у него хронический тонзиллит
anna_2014• 08 апреля 2023
Может там не в стоматологе дело
Onyx83• 08 апреля 2023
Мне кажется, в такой ситуации тактично не получится.
anna_2014• 08 апреля 2023
Скажите: может тебе сменить зубную пасту, что-то она плохо работает.
Elena755• 08 апреля 2023
Ответ дляanna_2014
Если недостаточно близко знакомы, то это некрасиво будет, так спрашивать.
klux• 08 апреля 2023
Сложный вопрос. Может, сказать: ’Слушай, у тебя как-то изменился запах дыхания. Ты ни чем не заболел? Может, с желудком проблемы’

AnyaSkazka• 08 апреля 2023
Пропонуйте йому жуйку або м´ятний льодяник. Може дойде...
ShellyBelly• 08 апреля 2023
Може справа не в зубах,а з шлунком щось. Там вже важче.
В будь-якому разі,можу уявити. І співчуваю.
В мене колись був залицяльник,від якого з рота пахло молоком. І просто до рвотного рефлексу,бо єдиний продукт,який я не вживаю,то молоко. І хороший, добре ставився, гарно заробляв,але я не змогла. І справа була не в тому,що він його пив,таке було відчуття,що це його природній запах був
Anna_kohana• 08 апреля 2023
Слухайте, а є третя знайома особа? Його друг?
Зможе сказати йому: ти подобаєшся Тані, але її бентежить ця проблема
anna_2014• 08 апреля 2023
Ответ дляAnyaSkazka
Не дойде. Або прямо, або не дойде. Це якщо кожні 5 хв пропонувати то може щось запідозрить
Inno4ka-ya• 08 апреля 2023
Я бы сказала прямо, что чувствительна к запахам, у тебя явно что-то не в порядке. Предложите вместе к стоматологу сходить
автор Dreamfix • 08 апреля 2023
Ответ дляanna_2014
Может там не в стоматологе дело
може й так, але це заважає ((( І невідомо, чи розуміє він, що треба щось робити. Чи йому ок
serebro16-72be• 08 апреля 2023
Мені завжди було дивно що людина сама не в курсі що смердить.
Annushka• 08 апреля 2023
Дело не только стоматологе, это может быть проблема лор органов, желудка и даже печени в зависимости от запаха. Если проблема не в зубах, то часто не слышат сами
anna_2014• 08 апреля 2023
Ответ дляDreamfix
Йому ок, я думаю.
автор Dreamfix • 08 апреля 2023
Ответ дляShellyBelly
Капєц, і таке буває
Lizzzzz• 08 апреля 2023
Только прямо, по другому до них не дойдет(
serebro16-72be• 08 апреля 2023
Думаю краще розказати якусь історію про колегу у якого тхне...може десь таки задумається. Прямо казати я б не стала. Це негарно.

Ирина Арент• 08 апреля 2023
А если написать ему анонимку ))) купить карточку и отправить смс и тут же выкинуть
автор Dreamfix • 08 апреля 2023
Ответ дляAnna_kohana
на жаль, поки що немає спільних знайомих...
Я от думаю, невже друзі йому ще не сказали? Важко то навіть друзям, мабуть, зробити
автор Dreamfix • 08 апреля 2023
Ответ дляAnyaSkazka
Він сам з цим усим ходить, але повірте, не допомагає
KaZa• 08 апреля 2023
да скажите ему, адекватный нормально отреагирует, потому как скорее всего он просто не чуствует, а друзья стесняются сказать по той же причине что и вы иначе бы он к вам на свидание с несколькими жевачками во рту пришел
Lizzzzz• 08 апреля 2023
Ответ дляserebro16-72be
Если бы мужик рассказал про то как друг жаловался что у его бабы из трусов воняет, вы бы сразу о себе подумали?)
serebro16-72be• 08 апреля 2023
Ответ дляLizzzzz
Ну подумала б хорошо что это не у меня )))
Rtyu-92ee• 08 апреля 2023
Купите ему тик так
автор Dreamfix • 08 апреля 2023
Ответ дляИрина Арент
Йому за 40, це трошки так... підхід для молоді ))) Думаю, він здогадається, у кого є мотивація і хто міг писати
Эрнеста• 08 апреля 2023
Иногда просто надо почистить язык и все пройдет.
Lizzzzz• 08 апреля 2023
Ответ дляserebro16-72be
Ну вот и он так же подумает)) хорошо что не у него изо рта воняет
автор Dreamfix • 08 апреля 2023
Ответ дляRtyu-92ee
Купите ему тик так
не допомагає, навіть через жуйку - все одно