Дівчата, я от думаю, невже він не чує, що з рота сморід? Ну у всьому він класний, і професія гарна, і розумний, і привабливий. Але...
Як сказати йому, щоб сходив до стоматолога, щоб не образити??? Ми ж нещодавно познайомились...
ShellyBelly• 08 апреля 2023
Може справа не в зубах,а з шлунком щось. Там вже важче.
В будь-якому разі,можу уявити. І співчуваю.
В мене колись був залицяльник,від якого з рота пахло молоком. І просто до рвотного рефлексу,бо єдиний продукт,який я не вживаю,то молоко. І хороший, добре ставився, гарно заробляв,але я не змогла. І справа була не в тому,що він його пив,таке було відчуття,що це його природній запах був
Anna_kohana• 08 апреля 2023
Слухайте, а є третя знайома особа? Його друг?
Зможе сказати йому: ти подобаєшся Тані, але її бентежить ця проблема
Inno4ka-ya• 08 апреля 2023
Я бы сказала прямо, что чувствительна к запахам, у тебя явно что-то не в порядке. Предложите вместе к стоматологу сходить
Ответ дляShellyBelly
Капєц, і таке буває
serebro16-72be• 08 апреля 2023
Думаю краще розказати якусь історію про колегу у якого тхне...може десь таки задумається. Прямо казати я б не стала. Це негарно.
Ирина Арент• 08 апреля 2023
А если написать ему анонимку ))) купить карточку и отправить смс и тут же выкинуть
Ответ дляAnna_kohana
на жаль, поки що немає спільних знайомих...
Я от думаю, невже друзі йому ще не сказали? Важко то навіть друзям, мабуть, зробити
serebro16-72be• 08 апреля 2023
Ответ дляLizzzzz
Если бы мужик рассказал про то как друг жаловался что у его бабы из трусов воняет, вы бы сразу о себе подумали?)
Ну подумала б хорошо что это не у меня )))