Ща как дам• Изменено 08 апреля 2023

Планована вагітність але...

Дівчата допоможіть, вагітність планували рік , і все вийшло але тепер так страшно чи буду я любити малюка , чи буду я хорошою мамою , чи буду встигати все по дому ...
Я до тепер працювала 4 роки на стабільній роботі , великий колектив а зараз так страшно

Це все гормони???
Мушля з Криму• 08 апреля 2023
Нет не будете, делайте аборт
Гомосноб• 08 апреля 2023
Я в шоке, что я прочитала ? У вас с головой все нормально ?
ПироженкА• 08 апреля 2023
Все буде добре, ваші хвилювання пройдуть, всі справляються і ви теж справитесь. Любов до малюка вам допоможе.
Тарабарщина• 08 апреля 2023
Вас заставили? Муж настаивал на ребенке?
Natalifairy• 08 апреля 2023
Ви хоч планували... Але в мене ті самі думки. Не люблю я дітей загалом, але це буде моя дитина і вона буде для мене найкраща, бо як не як це частинка мене, хоча теж думки: яка вона буде, який характер, чи порозуміємось, які буду стосунки. Ще як начитаєшся тут, в кого які проблеми з дітьми, то волосся дибки стає.
Кусюче сонечко• 08 апреля 2023
Автор, перестаньте транслювати такі негативні думки. В мене попередня вагітність була дуже бажаною, але і страхів повно, буквально жила в страху. Все закінчилося печально.
Зараз знову вагітна, настрой зовсім інший. Щодня повторюйте таку фразу: ’Я народжую в термін здорову дитину’. Погані думки свідомо блокуйте і переводьте в позитивне русло. У вас все вийде, все буде добре
автор Ща как дам • 08 апреля 2023
Ответ дляNatalifairy
Я люблю дітей, і досить непогано з ними спілкуюся , і цю вагітність так чекала , але страшно як все буде
автор Ща как дам • 08 апреля 2023
Ответ дляКусюче сонечко
Дякую ❤️
Малявка ще та• 08 апреля 2023
Вы все абсолютно все сможете и будете прекрасной мамой своего малыша!
Выше нос;)
Примите дар, дар дарить жизнь. Все будет точно так как и должно быть.
С работой тоже все будет нормально, и в семье у вас.
автор Ща как дам • 08 апреля 2023
Ответ дляМалявка ще та
Выше нос;)
Дуже дякую за такі теплі слова)))
Пліснявілий сир• 08 апреля 2023
Вы просто не привыкли к мысли, что вас уже двое. Думаю, что еще маленький срок у вас. Все будет замечательно!
Nadine23• 08 апреля 2023
Авторе, це гормони і страх перед майбутніми змінами!В мене такі думки були одразу після пологів. Дуже переживала як все буде. Навіть боялась сама залишатись з дитиною,бо не знала,що з нею робити) Але материнська любов прийде і вона буде така безмежна, якої ви ще не відчували) Бажаю вам легкої вагітності та гарних пологів!
Шикаю і викаю• 09 апреля 2023
Автор, це буває у всіх вагітних.
Я теж зараз на 7 місяці, вагітність планована, проходить легко, але постійно є якісь страхи.

Все в вас буде добре, з усім справитесь, Ви подумайте, що в світі у Вас з’явиться людина, яка любитиме вас безумовно, просто бо ви є.
Гроші встигнете заробити, але навряд чи в 60-70 років ви будете згадувати свою зарплату чи який в вас був крутий айфон. Про те чи було в вас прибрано вдома в грудні 2023 ви теж навряд будете думати.
Ви будете згадувати події і емоції, які проживали в любові з Вашою дитиною. Знову проживете ще одне життя, пройдете дитинство, садочок, шкільні свята. Життя навпаки наповниться барвами.

І менше пишіть на такі форуми, тут 50% людей дуже токсичні, які свій негативний досвід транслюють всім.