КартаБезКомиссий• 09 апреля 2023
Який розмір взуття у ваших дівчаток в 1 рік рівно?
Знаю, що у всіх дуже індивідуально, але є можливість купити хороші сандалі дитині на літо (рочок буде в липні).
Хочу ризикнути.
Яка ніжка у ваших дівчаток в рік?
Хочу ризикнути.
Яка ніжка у ваших дівчаток в рік?
Безпринципова• 09 апреля 2023
Перші капці брала в 11 міс 19 розмір
У нас з чол малі ноги: у мене 35, у нього 38
КартаБезКомиссий
• 09 апреля 2023
Ответ дляБезпринципова
Перші капці брала в 11 міс 19 розмір
От і в нас обох малі
Думаю, 20 ризикнути
Сплюшка• 09 апреля 2023
Первую обувь нужно мерить обязательно, она должна быть по ножке, а не на см больше. Вы испортите ребенку ноги
КартаБезКомиссий
• 09 апреля 2023
Ответ дляСплюшка
Не питала очевидних речей
Питала конкретну цифру
Шкала Радощів• 09 апреля 2023
Босоножки 20 размер были прям камерах, а закрытые ботиночки в 1.1 год уже решила взять 21.
Вишня на торті• 09 апреля 2023
У мене теж липневий, то босоеіжки купувала 21 розміру, були трішки великі, але не критично.
Скромняшка• 09 апреля 2023
У моєї перші були 19 розміру, ледь знайшла. А от в 14 у неї 39 і ще росте
Рекламама• 09 апреля 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
От і в нас обох малі
Думаю, 20 ризикнути
20-21 був. Я завжди купляю своїм непередбачуване взуття, влітку можно дуже швидко продати за вищу ціну і купити інші.