ИзЮмрудная• 09 апреля 2023
з ППА хтось вагітнів?
Добрий вечір.
Вся суть питання, живем з чоловіком і давно з контрацепції метод перерваного полового акту.
Маю підозру на вагітність ( тесту не робила, але болять груди сильно, тягне низ, хочу постійно спати і паморочиться голова).
Чоловік клянеться, що все гуд. Читала, що метод ненадійний. Цікавить ваш досвід, була в когось вагітність в даному випадку?
Директор Пляжу• 09 апреля 2023
Нет. 26 лет жила прерванными актами. Вышла замуж и только конла муж всю порцию спермы спустил при этом в позе сзади, тогда забеременела сразу.
Ростки жимолости• 09 апреля 2023
Конечно, не надёжный, надёжный — это полное отсутствие секса. С МЧ много лет только этот метод и был, не забеременела, но это чисто везение.
ИзЮмрудная
• 09 апреля 2023
Ответ дляТримаю свічку
🤦♀️
Какой пипец с нашими женщинами..
В чому саме ви бачите пипець?
Мелочунь• 09 апреля 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
Было дело. Уже почти 13 лет дочери
Аналогічно і в нас, тільки моїй 17))
Мамина квіточка• 09 апреля 2023
2 вагітності з ППА, і це не залежить від того, встиг вийняти чи ні. Для вагітності достатньо одного сперматозоїду, який може проникнути з природною змазкою, не чикаючи основного фонтану
Тримаю свічку• 09 апреля 2023
Ответ дляИзЮмрудная
В чому саме ви бачите пипець?
В полной неграмотности относительно сексуальной жизни
Тримаю свічку• 09 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Пц у нас с образованием.
С самообразованием тоже (
ИзЮмрудная
• 09 апреля 2023
Ответ дляТримаю свічку
Повірте мені, з грамотністю і теорією по даній темі в мене проблем нема😁. Цікавлюсь досвідом на практиці.
А от у вас з тактовністю проблеми.
Тримаю свічку• 09 апреля 2023
Ответ дляИзЮмрудная
А от у вас з тактовністю проблеми.
Мне пофиг. Аборт вам делать, не мне.
Ответ дляИзЮмрудная
А от у вас з тактовністю проблеми.
За статистикою ппа не є ефективним засобом контрацепції. Як вам чужий досвід допоможе? Яка саме теорія у вас ок, якщо ви використовуєте цей ’засіб’, та ще і приводите слова чоловіка як аргумент?
Тримаю свічку• 09 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Ну а как? Многим голову стыдом и штампами с детства за@#₽ают какое уж тут образование? Для того, чтобы самому разбираться нужен запрос, а тут его нет.
Пишет вон, что все с теорией хорошо, знания якобы имеются.
Хочет выборку статистическую, что там у других.
Хотя ситуация уже сложилась и у нее.
Хвець-тець• 09 апреля 2023
Почему именно необразованные люди так стремятся плодиться? Я не с целью обидеть. Просто есть ли научное объяснение?
Живчик-счастливчик• 09 апреля 2023
2 вагітності на ППА. До чого тут клятви чоловіка, не дуже зрозуміла. Він може гарантувати що його спермії не побігли до яйцеклітин?
ИзЮмрудная
• 09 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Проходьте далі. Мені не цікава ваша думка.
Хвець-тець• 09 апреля 2023
Ответ дляИзЮмрудная
А от у вас з тактовністю проблеми.
На счет теории Вы погорячились, конечно
Тримаю свічку• 09 апреля 2023
Ответ дляХвець-тець

Рептильный мозг преобладает над неокортексом, отсюда инстинкты берут верх над здравым смыслом.
ИзЮмрудная
• 09 апреля 2023
Ответ дляТримаю свічку
Хотя ситуация уже сложилась и у нее.
Саме так.