ИзЮмрудная• 09 апреля 2023
з ППА хтось вагітнів?
Добрий вечір.
Вся суть питання, живем з чоловіком і давно з контрацепції метод перерваного полового акту.
Маю підозру на вагітність ( тесту не робила, але болять груди сильно, тягне низ, хочу постійно спати і паморочиться голова).
Чоловік клянеться, що все гуд. Читала, що метод ненадійний. Цікавить ваш досвід, була в когось вагітність в даному випадку?
Репетиторша• 09 апреля 2023
Ответ длясама себе прекрасная
Вот и я думаю, что все кто беременел при ппа, то именно по этой причине, что кто-то не совсем во время вытащил
Тобто ’зовсім невчасно’. Це ж треба ще, щоб і в овуляції потрапити)
Доречі, про випадки ’само затекло’ не чула жодного разу і справді. А пари.з дуже високою фертильністю вагітніють, як каже подружка, ’від сорочки’ - ніякі методи не рятують.
Угги_в_горошек• 09 апреля 2023
Удивляет невежество современных женщин.
Про ППА на пальцах: когда член возбуждается и встаёт, не говоря уже о фрикциях внутри влагалища, из него выделяется смазка ( природой так задумано, для облегчения проникновения).
Так вот, эта смазка содержит сперматозоиды. Так что они уже внутри и самые проворные добегут и без эякуляции
Тримаю свічку• 09 апреля 2023
Ответ дляРепетиторша
До чого ці випади? Цей метод прекрасно працює. Просто по надійності - десь вкінці списку. Тому якщо вагітність треба запобігти з більшою гарантією - варто користуватись іншими.
То, что им пользуются, еще не означает, что он ’прекрасно’ работает.
Репетиторша• 09 апреля 2023
Ответ дляТримаю свічку
Зазвичай люди зважують ризики. Але і говорити, що не працює взагалі - пробачте, нісенітниця.
Нічого вдягти• 09 апреля 2023
Сперматозоиды есть даже в смазке, которая выделяется во время полового акта. Все возможно.
Слоник-тоник• 12 апреля 2023
ми з чоловіком майже 18 років з ППА, ніколи не було ’прольотів’, всі попередні вагітності - заплановані. А цього року - теж вагітність, вже незапланована (хоча ми все рівно раді), ми обоє в шоці)