ИзЮмрудная• 09 апреля 2023

з ППА хтось вагітнів?

Добрий вечір.
Вся суть питання, живем з чоловіком і давно з контрацепції метод перерваного полового акту.

Маю підозру на вагітність ( тесту не робила, але болять груди сильно, тягне низ, хочу постійно спати і паморочиться голова).

Чоловік клянеться, що все гуд. Читала, що метод ненадійний. Цікавить ваш досвід, була в когось вагітність в даному випадку?
Репетиторша• 09 апреля 2023
Ответ длясама себе прекрасная
Вот и я думаю, что все кто беременел при ппа, то именно по этой причине, что кто-то не совсем во время вытащил
Тобто ’зовсім невчасно’. Це ж треба ще, щоб і в овуляції потрапити)
Доречі, про випадки ’само затекло’ не чула жодного разу і справді. А пари.з дуже високою фертильністю вагітніють, як каже подружка, ’від сорочки’ - ніякі методи не рятують.
Угги_в_горошек• 09 апреля 2023
Удивляет невежество современных женщин.
Про ППА на пальцах: когда член возбуждается и встаёт, не говоря уже о фрикциях внутри влагалища, из него выделяется смазка ( природой так задумано, для облегчения проникновения).
Так вот, эта смазка содержит сперматозоиды. Так что они уже внутри и самые проворные добегут и без эякуляции
Угги_в_горошек• 09 апреля 2023
Мужвам может клясться про ’гуд’ только если стерилизуется
Тримаю свічку• 09 апреля 2023
Ответ дляРепетиторша
До чого ці випади? Цей метод прекрасно працює. Просто по надійності - десь вкінці списку. Тому якщо вагітність треба запобігти з більшою гарантією - варто користуватись іншими.
То, что им пользуются, еще не означает, что он ’прекрасно’ работает.
Пирожкиня• 09 апреля 2023
Ну шо опять? Купіть уже той злощасний тест замість плодити теми.
Репетиторша• 09 апреля 2023
Ответ дляТримаю свічку
Зазвичай люди зважують ризики. Але і говорити, що не працює взагалі - пробачте, нісенітниця.
Стервочка• 09 апреля 2023
Никто не беременеЛ, ведь мужики, к сожалению, на это не способны
Нічого вдягти• 09 апреля 2023
Сперматозоиды есть даже в смазке, которая выделяется во время полового акта. Все возможно.
Слоник-тоник• 12 апреля 2023
ми з чоловіком майже 18 років з ППА, ніколи не було ’прольотів’, всі попередні вагітності - заплановані. А цього року - теж вагітність, вже незапланована (хоча ми все рівно раді), ми обоє в шоці)