КрестьянинДиор• 09 апреля 2023
Чому колишні заробітчани ненавидять біженців?
Вже не раз стикалася з негативом з їхнього боку
Дякую_аж_підскакую• 09 апреля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Люди одразу їхали з робочою візою, хто не лінивий і заморочився з документами. Зараз нічого не змінилося щодо вимог до постійного перебування , для біженців нема спрощень
Вы ещё скажите что в Италию по уходу женщины легально ездили. Нет, работали в черную. А сейчас украинцам с первого дня разрешение на работу.
Цукрові вишні• 09 апреля 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Може це тому, що ви свідомо обрали іншу країну незалежно від війни? Ви свій дім свідомо покинули ще раніше. Ні?
Але багато біженців зовсім не біженці, а просто користуються сприятливими умовами пожити в Європі і заробити там гроші.
КрестьянинДиор
• 09 апреля 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
В Італії з контрактом просто було легалізуватися , або їздили по безвізу
КрестьянинДиор
• 09 апреля 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Умови для роботи ніяк не змінилися
Харчовий тріль• 09 апреля 2023
Ответ дляСиликоночка
Потому что понаехали новые соотечественники, и теперь конкуренция на мытье унитазов, что тут непонятного. Выезжали то не самые умные, образованные и тд, а простые работяги
Дякуємо
Ми такі. Роботяги. В цьому є щось, що треба соромитися? Те ж прибирання -це звичайна робота, яка в тій же Канаді непогано оплачується.
Шиворот Навыворот• 09 апреля 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Так, ще й умови їм не подобаються, починають скандалити. Бо розраховували не менше ніж Турція 5 зірок.
Сижу_и_плачу• 09 апреля 2023
Ответ дляХарчовий тріль
Ми теж волонтеримо, робимо що можемо, приймали людей, родичів, шукали роботи, житло і тд. Дуже шкода люлей з дітьми, яким треба зараз щось терміново думати, вчити мову, а вдома залишилося житло, робота, все життя. З мого оточення ніхто і слова не сказав поганого, всі помагають, розуміють. Лише тут читаю оці розборки.
Це насправді бісить,коли ойінюють чи вважають себе за експертів))
Робіть, що можете, та дай бог вам здоровья!
Силиконочка• 09 апреля 2023
Ответ дляХарчовий тріль
Дякуємо
Любая работа это похвально. А то как такие работяги набрасываются на новоприбывших это стыдно, да
Снідаю авокадо• 09 апреля 2023
Ответ дляДиректриссимо
а чому ’біженці’ вважають, що їх усі мають любити і якось особливо ставитись: і ’заробітчани’, і громадяни країн, куди вони приїхали, і, головне, українці в Україні?
А чому ви вирішили, що вони так вважають, таке є і вони цим користуються, а чому б цим не скористуватися.
Цукрові вишні• 09 апреля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Умови для роботи ніяк не змінилися
Змінилися і дуже сильно. У мене дуже багато родичів і знайомих скористалися війною і дуже гарно зивкттиза кордоном. Раніше вони таких можливостей не мали. Їх прирівняли в правах з місцевими практично. Раніше такого не було це точно.
КрестьянинДиор
• 09 апреля 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Яких саме можливостей?
Кошка Мурка• 09 апреля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Безвіз з якого року у нас?) І подумайте з яких років їздять на заробітки
Дякую_аж_підскакую• 09 апреля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Безвиз право на работу не даёт. Даже в Испании надо три года в черную работать надо было чтоб получить ПМЖ. И не путайте учёных и футболистов и продавцов супермаркета или бухгалтеров. Временную защиту дают всем украинцам. Международную вряд ли даже раньше давали. Все жили нелегалами.
Харчовий тріль• 09 апреля 2023
Ответ дляСиликоночка
Ну от я не кидаюся, приїжджайте. Працюйте, заробляйте. Мені не шкода нікому. Всім вистачить місця.
КрестьянинДиор
• 09 апреля 2023
Ответ дляКошка Мурка
До безвізу їздили з іншими польськими візами, ну нереально ніколи проблем з цим не було
Перша на селі• 09 апреля 2023
Ответ дляБойова
Ну може тому, що потрібні ліцензії для такого. А вони ще так швидко іх отримати не могли.
Але то таке, якщо попадуться, то точно не ті коментатори з групи будуть за це відповідати.
Тому так, задрісні і хамовиті наші люди(
З чого ви взяли що не могли? В мене у всіх майстрів ліцензії є
Шиворот Навыворот• 09 апреля 2023
Ответ дляЦукрові вишні
На прикладі доступу до медицини. Зараз тим, хто приїхав і ті, хто 1,5 роки як приїхали є різниця ?
Цукрові вишні• 09 апреля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Яких саме можливостей?
Їх навчають і приймають на роботу країни, які раніше не приймали, наприклад Данія. А на Кіпрі ти можеш хоч свій бізнес відкривати і працювати на будь-яких керівних посадах.
Снідаю авокадо• 09 апреля 2023
Ответ дляКошка Мурка
Автор,я ось заробітчанин,і так мені чимось обідно,що вам все,а нам нічого,не в плані грошей.А в плані спрощення усього.Приймаючи країни,розділили до та після,хоча купі людей повертатися нікуди,але вони не біженці
Це така суть деяких українців, на жаль , зі їсть співчуття до біженців, вам обідно. Це жах
КрестьянинДиор
• 09 апреля 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
З юбезвізом спокійно працюють 3/3 міс в тій же Італії . Тимчасовий захист не дорівнює ПМЖ
Кошка Мурка• 09 апреля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Ви всю Європу до війни об´їздили з польською візою,і кругом легально працювали,що для вас не було проблем?)
Харчовий тріль• 09 апреля 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Мені от взагалі байдуже. Родичі теж скористалися можливістю і поїхали до США, були до того в Польщі. Про США мріяли років 20, але візи не могли отримати. Мені яке діло? Та взагалі я думаю, що більшість гризуться - то якійсь боти. Адекватним людям нема коли оте все відписувати.
Силиконочка• 09 апреля 2023
Ответ дляХарчовий тріль
Вы исключение) Спасибо, я уже в другой стране пока) но то что я вижу по группам, это жесть(
Фуліганка• 09 апреля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Не смешите-какой безвиз в 1998 или 2000? А вы пробовали получить контракт от итальянцев?скажу вам по собственному опыту это нереально. Многие в Италии уже по 20+лет сидят нелегально,потому что легализоваться очень сложно
Стетоскопуло• 09 апреля 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Ооо, я таку побачила ще в минулому березні у приймальному центрі. Вимагала собі трансфер на прогулянку і шопінг. І крила працівників того центру, які біженцям допомагали
КрестьянинДиор
• 09 апреля 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Якщо ви знаєте мову, то завжди можете працювати в будь-якій країні, ніяких особливих умов зараз нема. Безкоштовні мовні курси існували завжди, тільки на них не варто дуже розраховувати
КрестьянинДиор
• 09 апреля 2023
Ответ дляКошка Мурка
Об´їздила реально всю, працювала в деяких країнах
Дякую_аж_підскакую• 09 апреля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Почитайте форумы. В Германию с польской рабочей визой ездили нелегально работать и были случаи депорта. Даже чтоб получить ПМЖ есть отказы. Европа дала многие права, и прописку и медицину и право на работу. Попробуйте заключить контракт на аренду по безвизу)).
Харчовий тріль• 09 апреля 2023
Ответ дляСиликоночка
Єдине, що скажімо дивує, це чоловіки, які років 10 жили в Європі і прямують до Канади /США і шукають безкоштовно, щоб їх прийняли на кілька місяців. От чесно - соромно. Та найми якуйсь кімнату і не ганьбися. А так - всі нехай приїжджають.
Цукрові вишні• 09 апреля 2023
Ответ дляХарчовий тріль
Мені теж байдуже. Я відповідаю на питання автора, чому деяких біженців не люблять люди, які раніше приїхали за кордон.