КрестьянинДиор• 09 апреля 2023

Чому колишні заробітчани ненавидять біженців?

Вже не раз стикалася з негативом з їхнього боку
Без Баяна• 09 апреля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
З юбезвізом спокійно працюють 3/3 міс в тій же Італії . Тимчасовий захист не дорівнює ПМЖ
Ну статус почти как ВНЖ)).

автор КрестьянинДиор • 09 апреля 2023
Ответ дляФуліганка
Не смешите-какой безвиз в 1998 или 2000? А вы пробовали получить контракт от итальянцев?скажу вам по собственному опыту это нереально. Многие в Италии уже по 20+лет сидят нелегально,потому что легализоваться очень сложно
Якщо люди за 20 років не легалізувалися, значить в них і не було такої мети
Цукрові вишні• 09 апреля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Якщо ви знаєте мову, то завжди можете працювати в будь-якій країні, ніяких особливих умов зараз нема. Безкоштовні мовні курси існували завжди, тільки на них не варто дуже розраховувати
Я знаю як було раніше, а як зараз. Зміни дуже великі.
Силиконочка• 09 апреля 2023
Ответ дляХарчовий тріль
Єдине, що скажімо дивує, це чоловіки, які років 10 жили в Європі і прямують до Канади /США і шукають безкоштовно, щоб їх прийняли на кілька місяців. От чесно - соромно. Та найми якуйсь кімнату і не ганьбися. А так - всі нехай приїжджають.
ох, для таких в группах обычно приготовлен отдельный тазик с какашками мне кажется таким мужикам ничего не перепадает, но да, выглядит стыдно
Кошка Мурка• 09 апреля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Об´їздила реально всю, працювала в деяких країнах
Кругом легельно,в різних країнах, Польщу не берем до уваги.С польською робочою візою,легально ви могли працювати лише в Польщі.В усіх інших, нелегально
Дякую_аж_підскакую• 09 апреля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Нелегально)) это значит меньше платят и могут и не заплатить.
Фуліганка• 09 апреля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Ага, прежде чем говорить такое узнайте процедуру-сколько лет человек в Италии ждёт решения и сколько получают отказов-не пишите если не знаете
Харчовий тріль• 09 апреля 2023
Ответ дляСиликоночка
Здоровий хлоп за 10 років в Польщі має можливість найняти собі кімнату і тихо приїхати. А не позоритися на весь форум, фотки свої виставляти.
Без Баяна• 09 апреля 2023
Ответ дляКошка Мурка
Да, это так.

Бойова• 09 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
З чого ви взяли що не могли? В мене у всіх майстрів ліцензії є
В США? Ну це не швидкий процес, хіба зараз щось змінилось. І не дешевий.
Ви ж написали, що вони недавно приїхали.
автор КрестьянинДиор • 09 апреля 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Почитайте форумы. В Германию с польской рабочей визой ездили нелегально работать и были случаи депорта. Даже чтоб получить ПМЖ есть отказы. Европа дала многие права, и прописку и медицину и право на работу. Попробуйте заключить контракт на аренду по безвизу)).
Ж довгий час орендувала житло на airbnb, тимчасовий захист ніяк не допомагає з орендою. З медициною все на загальних умовах в залежить від доходів. Про ПМЖ мова взагалі не йде
автор КрестьянинДиор • 09 апреля 2023
Ответ дляБез Баяна
Ну статус почти как ВНЖ)).
Взагалі нічого спільного з цим статусом
автор КрестьянинДиор • 09 апреля 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Які?
Стетоскопуло• 09 апреля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
По безвізу вам медицина була?) Операції безкоштовно по безвізу? Не смішіть
автор КрестьянинДиор • 09 апреля 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Якщо я 3 міс жила в країні, то робила страхування для малозабезпечених , яке дає доступ до всього
Дякую_аж_підскакую• 09 апреля 2023
Ответ дляБез Баяна
Ну статус почти как ВНЖ)).
Ага. Ещё первый раз ПМЖ дают на год. И надо продлевать в течении пяти лет и могут отказать если нет работы и прописки. А тут продлевают постоянно.
Цукрові вишні• 09 апреля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Розумієте, ті, хто скористався саме зараз, вони вже давно хотіли виїхати, збирали інформацію, вчили мову. Тому знали що їм потрібно і кули звертатися. Ось для таких - війна стала в нагоді.
Стетоскопуло• 09 апреля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Взагалі нічого спільного з цим статусом
Все спільне. Окрім терміну.
Хоча ні. У деяких країнах біженцям навіть більше дали, ніж людям з внж
Сижу_и_плачу• 09 апреля 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Ну да, всі ж наші касири знають как мінімум польську, ага
Це дуже Швыдко влаштовується та вивчається)
Навіть діти з 14 років можуть працювати на касті

автор КрестьянинДиор • 09 апреля 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Продовжувати кожних 6 міс краще?
Кошка Мурка• 09 апреля 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Ага і дітей,ще хай автор напише що брали в школу без договорів оренди і по безвізу )) автор,не щрозуміло,що пише
автор КрестьянинДиор • 09 апреля 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Ніколи не хотіла виїхати , просто так склалися обставини
Харчовий тріль• 09 апреля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Продовжувати кожних 6 міс краще?
Там не так просто, моя родичка у Франції має показувати як вона інтегрується, мову вчить, працює.
автор КрестьянинДиор • 09 апреля 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Все спільне. Окрім терміну.
Що саме спільне?
автор КрестьянинДиор • 09 апреля 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
І мову знають автоматично
Цукрові вишні• 09 апреля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Тому саме ви - біженка, а деяких я би так не назвала.
Не цілуюсь з бодуна• 09 апреля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
В тих, хто виїжджав в а перші дні , свідомого вибору не було
смотря откуда выезжали
автор КрестьянинДиор • 09 апреля 2023
Ответ дляКошка Мурка
В школу діти йдуть вільно, навіть, якщо батьки нелегали, освіта обов´язкова
автор КрестьянинДиор • 09 апреля 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
смотря откуда выезжали
Це взагалі не важливо
Не цілуюсь з бодуна• 09 апреля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Це взагалі не важливо
важливо