Глаза_в_3_карата• 09 апреля 2023

ситуація в магазині, щоб ви відповіли

тема з цікавості
вчора зайшла у велмарт підійшла до стійки з прикрасами на пасху, вибрала і тримаю в руках далі дивлюся , бо повз такого важко мені пройти))
підходить жінка і каже «можете краще взяти таку посипку і так посипати і так (показує квіти якісь)» я « дякую але в мене інше бачення»
а вона « ну просто ваші голуби на паску якось не в тему»
я тримала в руках 2 фігурки голубів жовто синіх і вербову гілку

тема поговорити , як би ви відповіли жінці?
я аж промовчала бо не знайшла слів від такої , як на мене, безтактності
Почемучечка• 09 апреля 2023
Удалено администрацией...
Щедрик ведрик• 09 апреля 2023
Нічого страшного не сталося. Любить жінка поговорити
Головний кошак• 09 апреля 2023
Тема о бескультурии или о вашей обиде?
Что будем обсуждать?
Галя із Дарниці• 09 апреля 2023
Навіщо щось відповідати? Зараз весна, сезон загострень
gizma2019• 09 апреля 2023
Сказала бы ’угу’ и забыла бы об этой тётке через пару минут
пу_пугренчик• 09 апреля 2023
Взагалі зробила б вигляд що її не існує , навіщо з такими вступати в діалог?!
Посудомойка• 09 апреля 2023
В книгу жалоб жалобу бы накатала. Тварь не тактичная, таким нельзя с людьми работать
Я натуралка• 09 апреля 2023
Я вас услышала
Вот что бы я сказала
автор Глаза_в_3_карата • 09 апреля 2023
Ответ дляПочемучечка
Удалено администрацией...
та ні просто давно на форумі не тринділа))
а вам би аби діагнози роздати))
Юпитерная• 09 апреля 2023
Ответ дляПочемучечка
Удалено администрацией...
Почему вы решили, что у автора рана?
Допоможіть знайти• 09 апреля 2023
Нічого. Жінка не вихована, поради в неї ніхто не питав, але встряла із своїм баченням. Люди різні, є і такі, але на них свою енергію не витрачаю. Вийшла б з магазину і забула про неї.
Ермолайчик• 09 апреля 2023
Рада, що навіть у війну наші люди намагаються жити і навіть дискутувати щодо Великодніх прикрас! Забудьте, думаю жіночка не хотіла Вас образити
Роза в вазі• 09 апреля 2023
Извините, я не спрашивала Вашего совета. Вы мне мешаете
Мизимец• 09 апреля 2023
Ответ дляЯ натуралка
Я вас услышала
Вот что бы я сказала
Я бы тоже так ответила) для меня это вроде прилично послать на 3 веселых буквы) или «ваше мнение конечно очень важно», или «если мне понадобится знать ваше мнение,я вас спрошу»
Добрая свекровь• 09 апреля 2023
Не розумію чого лізти до інших покупців. Вчора стояла на касу, так спереду жіночка вирішила передивитися мій товар, навіть в руки брала і читала упаковку, я ледь витримала.
Юпитерная• 09 апреля 2023
Ответ дляДобрая свекровь
такого я еще не видела
Редиска Я• 09 апреля 2023
Ну не знаю. Я пару месяцев на Зу жила,там постоянно со мной говорили. Ну рынке,в магазине. Вроде мы знакомы,вот просто подойдут и говорят.
ОливьЕЖечка• 09 апреля 2023
Типичная советчица) влезла со своими не прошенными советами и критикой
Допоможіть знайти• 09 апреля 2023
Ответ дляДобрая свекровь
У мене таке було))) Жінка брала подивитись декілька товарів у мене, які я виклала на касі, не питаючи, а от просто захотілося їй. Дивилась на неї з посмішкою як на мавпу в зоопарку) Спитала тільки ’Вам допомогти?’)
Спасу мир• 09 апреля 2023
Ответ дляПосудомойка
На кого, на покупателя в книгу жалоб пожаловаться? Я такого ещё не слышала
ТихоЯ• 09 апреля 2023
Я бы ничего не ответила, зачем?
Добрая свекровь• 09 апреля 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Я виклала по черзі товар, щоб зручно було в пакет складати, а вона все переклала
Байрактара• 09 апреля 2023
Спасибо за совет.
Брехушечка• 09 апреля 2023
В зависимости от моего настроения на тот момент могла бы пропустить мимо ушей, а могла бы сказать, что я разберусь сама, что мне в тему.
parele• 09 апреля 2023
Сказала бы «спасибо», и забыла о ней через пару минут.
Допоможіть знайти• 09 апреля 2023
Ответ дляДобрая свекровь
Ну, на таке я б не мовчала точно. І на стрічку викладаю також у порядку якому буду складати
автор Глаза_в_3_карата • 09 апреля 2023
Ответ дляparele
у мене пам‘ять хороша
все пам‘ятаю
Добрая свекровь• 09 апреля 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Жінка літня, не хотіла сваритися з нею.
Leka_Leka• 09 апреля 2023
Сказала бы: На своей пасхе вы можете делать что хотите, что делать мне- решу сама)
parele• 09 апреля 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
у мене пам‘ять хороша
все пам‘ятаю
У меня избирательная. Помню только то, что нужно, и хорошее. Шлак весь отметается сам. Очень удобно)
Правда, порой и нужное могу забыть, но это уже мелочи))