Соседушка• 09 апреля 2023
Чи є сенс зараз виставляти вживане зимове взуття?
Питання для того, чи заморочитися і зробити фото та заміри, чи чекати до кінця літа. Немає де зберігати. а хочеться продати 3 пари, щоб купити одну нову.
Сама вумна тутички• 09 апреля 2023
Яка різниця коли заморочуватись. Я продаю все відразу після сезону
Соседушка
• 09 апреля 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Купують?
Донька подруги• 09 апреля 2023
Я сама над цим замислююсь.
Хоча треба виставляти і не думати.
Настали часи, що сама зараз щукаю зимову дитячу куртку б.в. Вибір невелик
Хоча і раніше купувала зимові речі в цей час нові, по знижкам після закінчення сезону.
А кілька років потому в мене санчата купили в травні)
Хоча треба виставляти і не думати.
Зрадорозганячка• 09 апреля 2023
А к зиме параметры у обуви поменяются или что? Какая разница, когда замеры делать? Сейчас сделали, выставили, обувь спаковали - и все, пусть продаётся. Не продастся, к зиме у вас все готово, просто апнули объявления, если надо, и все.
Печенюшка• 09 апреля 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Ну таке собі, купляти дитяче взуття наперед. Як прорахувати, на скільки виросте нога?
Хлопаю ресницами• 09 апреля 2023
Ні. Вважаю не раніше кінця серпня. Дитяча ніжка росте, буває складно вгадати на скільки виросте за літо.
Донька подруги• 09 апреля 2023
Ответ дляПеченюшка
Завжди прораховувала
Допоможіть знайти• 09 апреля 2023
Пару днів тому придбала собі чудові зимові кросівки. Майже нові. 1000 гривень на Olx.
Зрадорозганячка• 09 апреля 2023
Ответ дляПеченюшка
У моего лет до 10 прям очень предсказуемо нога росла. И покупала заранее (не бу, на распродажах), и полётов не было. Ну и я не предлагаю ни автору, ни кому другому покупать обувь заранее, вы не заметили?))