Кундалина• 09 апреля 2023
Куда сьездить из Киева на Пасху погуляти?
Давайте обсудим места.
1) парк в Пуще Водице - озеро, уточки, красивые мостики. Тихо и спокойно. Мы там осенью даже грибов насобирали, пошли за бездомной собачкой, зашли недалеко в лес.
2) Межигорье. Один раз были, больше не тянет, не люблю.
3) парк Софиевка. Один раз были давно, лет 20 назад с мужем, но осенью. Далековато.
4) Пирогово.
5) Ботанический сад. Но есть ли сейчас смысл?
4) Пирогово.
Кундалина
• 09 апреля 2023
Ответ дляГуляю босоніж
Яка Пуща, там розмінування ще досі тривають
Нормально все.
Конечно, нужно аккаунт ходить. Полно людей было осенью, грибов немеряно.
Гуляю босоніж• 09 апреля 2023
Ответ дляКундалина
Нормально все.
Як це обережно ходити? Сенс в такій прогулянці, якщо є шанс наступити на міну????
Бешене сарі• 09 апреля 2023
Ответ дляКундалина
Нормально все.
Не думаю, что у вас глаз наметан высмотреть растяжку.
Кундалина
• 09 апреля 2023
Ответ дляГуляю босоніж
В парке, по дорожкам.
Но нас песик привел к грибочкам.
Жертва интернета• 09 апреля 2023
В пущу може не варто, поки там не розмінували, не перевірили.
А так раджу парки в Білій Церкві, Умань, Буки ( взнайте чи працює)
Мастер Класс• 09 апреля 2023
Ответ дляКундалина
Нормально все.
А таблички при входе в лес Вас, конечно же, не смущают? Главное, что полно людей было?
Кундалина
• 09 апреля 2023
Ответ дляЖертва интернета
О, Буки. Спасибо, что напомнили. Давно хотели поехать.
Ответ дляКундалина
І до нас в БЦ завітайте! В парку є кафе, можна посидіти перепочити, є контактний зоопарк для дітей. Біля входу в парк дуже класний ресторан із літнім майданчиком. Скумбрія на грилі просто неймовірна і реберця.
Кундалина
• 09 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Ах...ах...ах...
Зацікавили. Дякую.
Бяки-козяки• 09 апреля 2023
Ответ дляМастер Класс
И грибов! Главное - грибов!!!
Мастер Класс• 09 апреля 2023
Ответ дляКундалина
В парке, по дорожкам.
Но нас песик привел к грибочкам.
Любой песик может ошибиться, если это не пес Патрон
Кундалина
• 09 апреля 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Українське село по Житомирській трасі, Добропарк
Українське село, наскільки я знаю, дуже постраждало.
В будь-якому разі, там колись були, нічого такого.
ЛеньГуглить_правда• 09 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Вчора. Я живу біля парку)
Я там была в 2019, заброшенный, куча осенней листвы, серый. Были в БЦ на конкурсе и детей повели, он так и должен выглядеть?
Кундалина
• 09 апреля 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Бучанський міський парк, це моя любов
Ну на мене тут за Пущанський накинулись.
А Ви взагалі екстрим пропонуєте.
Це точно ні.
А Ви взагалі екстрим пропонуєте.
Це точно ні.
ЛеньГуглить_правда• 09 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Вчора. Я живу біля парку)
И вход платный, не понятно за что
Лупаю цю скелю• 09 апреля 2023
Ответ дляКундалина
А Ви взагалі екстрим пропонуєте.
Це точно ні.
А Ви взагалі екстрим пропонуєте.
Це точно ні.
В смислі
Я була там за останній рік разів 10, тьма народу, поліція дитячі квести проводить, там точно безпечно.
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Ну листя восени не прибирають, це додає гармонії і романтичності, + фото красиві. Чи ви про ’Руїни’ з водоспадом? Так їх так і замовив Браницький, це частина комплексу ’Алегорія пекла’ по Данте, просто до наших часів не все збереглось після 2 світової війни.
Ответ дляЛеньГуглить_правда
И вход платный, не понятно за что
Ми вчора не зрозуміли прикола. Дали, як завжди, по 10 без квитка, але бабка почала їх тикати. Я уточню, може, ціну знизили😂
Ця тема входу вічна, як єгитетські піраміди))
Парк належить НАН України, тому громада ніяк не може вплинути.
ЛеньГуглить_правда• 09 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Были весной, а листья прошлогодние лежали. Меня вообще поразила неухоженность БЦ, пыль по обочинам и именно газоны все с позапрошлогодними листьями, может как удобрение нужны. А от пыли у меня глаза очень болели
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Нажаль, ви праві. Але я просто не звертаю вже на це увагу, бо парк я люблю безумовно, він мій, я знаю там кожну стежку з дитинства.
А щодо міста, то курва мер вже досиджує останню каденцію цей і під слідством. А місто наше гарне і без нього. Але я люблю БЦ і з пилюкою.