Бесбардак• 09 апреля 2023
Пропав голос
Можливо це вірус такий? 5,04 почали боліти горло, температури не було. 6.04 пропав голос, трохи горло першить і все. Лікар розвіяв руками, "червоне горло" діагноз і стрепсілс в поміч. Можливо хтось має таку ж проблему, як лікуєтесь?
Ні грама• 09 апреля 2023
Може бути ларингит. Тоді голос зникає. Не говорити, навіть не шепотіти. Пити тепле, не гаряче. Не їсти червоного, гострого, тому що на зв‘язках набряк. Якщо затруднене дихання, призначають ношпу, але то дітям, в дорослих ширше дихальні шляхи.
Блондинка в Шоколаде• 09 апреля 2023
Ісла мені особисто не допомагала. Просто не шепотіти, мовчати більше. Декілька днів і все буде нормально.
Мая твая не панимать• 09 апреля 2023
исла моос мне не помог. Помог гомеовокс- на следующий день голос прорезался.
мистерЛяпсус• 09 апреля 2023
+ Гомеовокс принимать по схеме. Хорошо помогает. Не пить не чего горячего.