Железобетон• 09 апреля 2023
Британська туристична віза
Хто знає, а ще краще не так давно робив, підкажіть, будь ласка, британську туристичну візу можна зараза отримати в Україні в посольстві UK?
Сегодня не целуюсь• 09 апреля 2023
Начебто так. Читала, що а лютому здається відкрили вони видачу віз в Києві
Железобетон
• 09 апреля 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
дякую
намагаюсь знайти на сайті посольства інформацію, але щось, як у лабіринті, переходжу за посиланнями, то одне, то інше, але не те, що шукаю
палка-копалка• 09 апреля 2023
Ні , можна тільки надати пакет документів та здати біометрію у візовому центрі . Все інше у Варшаві . Тобто ща паспортом треба їхати туди особисто.
Железобетон
• 09 апреля 2023
Ответ дляпалка-копалка
Дякую
Нарешті, знайшла, ви маєте рацію. Раптом комусь потрібно
Kyiv visa application centre re-opening: The TLScontact Visa Application Centre (VAC) in Kyiv re-opened on 30 January 2023 for all applications for UK visas that need to submit their biometrics and passports before travelling to the UK.
Please note that if your application is successful, you will need to travel to Warsaw, Poland, to collect your visa to enter the UK. You will not be able to collect your visa in Kyiv..
палка-копалка• 09 апреля 2023
Ответ дляЖелезобетон
Дякую
Тут є адреса та тел .
У вашрму покликанні не знайшла , або не уважно дивилась)
ХикориДикори• 09 апреля 2023
Вклеюють в Варшаві наче...
А подавати можна в Київі. Це так мені розповідали на днях, цікавилася для підлітка.
НичеНипанимаю• 09 апреля 2023
А вони ж паспорт не забирають? Потім у Варшаві лише вклеюють візу?
Цікаво, чи можна вклеїти перед вилітом з Варшави до Лондону. Щоб не їздити 2 раза.
Однозначная• 09 апреля 2023
Я робила у Молдові того місяця
Їздила три рази, перший раз з сином для відбитків, два інших без
Все зробила швидко
Все платне з комісіями
Обійшлося на двох 25 тисяч грн вкругову, враховуючи бензин та білети не потяг до Молдови
Все зробила швидко
Все платне з комісіями