Капитошечка• 09 апреля 2023
Потрібно мити на кухні кожного дня підлогу? Навчіть мене бути хозяйкою
Як мити ту підлогу по квартирі
Як часто
3 дітей
Як часто
3 дітей
Эта_Шикарна)• 09 апреля 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
Аналогично 😂 каждый день мою, роботом ☺️
Мой сегодня отказался, сказал у меня плохой вай фай и он не поедет).
whenallissaidanddone• 09 апреля 2023
В декрете мыла каждый день. Теперь 1-2 раза в неделю, нас же дома только вечером можно застать. Но я мыла часто потому, что у нас коридор маленький и узкий и неудобно более чем двум людям и часто мы заходим в обуви в ту зону, где ходим в тапочках. С учетом наших грязных улиц и подьездов считаю недопустимо в ’жилие зони’ нести всякую заразу с улиц.
Кстати, надо мыть не только пол, но и тапочки. Нет смысла ходить по чистому полу в грязных тапках. Потому я мою всегда паралельно пол и тапки. Люблю ощущение чистого пола. Тем более, дочка играет все время на полу и все игрушки на нем же.
Мстящий за Зайца• 09 апреля 2023
Ответ дляЧавонадо
Воно мені все липке тоді, може існують не липкі засоби мені поки не зустрічались, іноді з хлором мию, але не кожного дня
фері липке, а фрош ні.
Капитошечка
• 09 апреля 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
Лайфхак, я купила запасных тряпок к нему сменных и меняю по зонам и потом в машинку стиральную, идеально
А гдевы покупали тряпки
Бутерброд и я• 09 апреля 2023
Ответ дляКапитошечка
Ходила в гості до подруги
Босяком там ходила і не відчула крихт і нічого липкого
І це нормально,автор
Як часто мити, залежить від вашої акуратності. Якщо на кухні все бризкає і падає, то мити доведеться кожен день.
Я пилосошу щодня,а мию через день. Тварин у домі нема, тому такої періодичності достатньо,щоб підлога була чистою і до ніг нічого не липло
СамавиховуюКота• 09 апреля 2023
Я мию раз в тиждень, пилосошу 2. Але я живу сама + готую не щодня.
Стрибну в гречку• 09 апреля 2023
Мию по мірі забруднення. Не частіше, ніж раз на два тиждні. Але, мабуть, якби сиділа вдома то мила б частіше.
Околовита• 09 апреля 2023
Ответ дляМанкоголік
У мене чиста підлога хвилин 20 після того, як я її помила. Маю кота та собаку, а ще хол з кухнею 25 м2 і світло сіру плитку на підлозі. Часто мию підлогу і кожного разу думвю, яким же треба було бути придурком, щоб її покласти.
О, як про мене. Тільки додати 2-х дітей, вихід на терасу і двір. І цілий день діти , собака і кіт бігають туди-сюди
Ищу Аленя• 09 апреля 2023
Ответ дляКрихітка на всі
Я мою
Но у меня пунктик по поводу полов: хожу босиком и терпеть не могу на нем даже пыли
І пилосос також щодня?
Ищу Аленя• 09 апреля 2023
Ответ дляКапитошечка
Ходила в гості до подруги
В неї є діти?
Дайте вподобайок• 09 апреля 2023
Ответ дляМанкоголік
Це так як в мене глянцевий ламінат в коридорі.
І от мию його і думаю, де були мої очі, коли я його купувала.
І собаку з котом маю теж
Чарівна патика• 09 апреля 2023
Ответ дляКапитанша
У мене дитина. Своє лєго і весь хлам прибирає
Я навіть не наполягаю кожен день прибирати то все. Вони ж будують військові бази, залізні дороги навколо, будинки з лего. Там пройти страшно, щоб зачепити. І їм же обідно і нема сенсу то вче прибирати постійно. Вони просто втратять інтерес гратись з тим і будуть в гаджетах сидіти. Отак і з´являються гаджетозалежні діти. Правило раз в тиждень мають прибрати все і я пилосошу і мию.
Це справедливо. Дітям та чистота ніяк не треба, це все батьківські заскоки
Дайте вподобайок• 09 апреля 2023
Ответ дляИщу Аленя
І пилосос також щодня?
А як можна мити і перед тим не пилососити?
Дайте вподобайок• 09 апреля 2023
Ответ дляЧарівна патика
То ви мабуть тварин не маєте.
В мене зараз линяє кіт
Ввечері робот поїздив по квартирі. Зранку знов купа шерсті
І якщо в якійсь кімнаті не прибирати тиждень, я навіть не уявляю що там буде
В мене зараз линяє кіт
Ищу Аленя• 09 апреля 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
со средством пол мойте. я на кухне мою для мытья посуды.
З засобами навпаки липкий буде
Ответ дляДайте вподобайок
То ви мабуть тварин не маєте.
В мене зараз линяє кіт
Дивлячись який кіт. Не з всіх шмати шерсті висипаються.
У мене була кішка і груднічок разом з нею нормально тусив по ненадраєній підлозі.
Чарівна патика• 09 апреля 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
чим відрізняється від звичайного пилососу?
Тим що він завжди заряджений і на готові схватити як швабру і пробігтися. Звичайний пилосос громоздкий. Мені його було важко тягати з першого на другий поверх. Ще й водний фільтр залить, помить. Якщо вже дістаю, то весь дім треба.
А цим зонально під столом чи коврик при вході як всі роззулися. Там фвльтр як стакан раз в тиждень витрусила і сполоснула. А користуюсь щодня. Я не знаю як жила без нього. Місця не займає. Висить акуратно на стіні весь час на зарядці.
На фото трішки видно збоку лівого.
А ще круто, що є підсвітка на щітці, кожну крихту видно.
2 фото як я бачу підлогу і як її бачить пилосос з підсвіткою
На фото трішки видно збоку лівого.
Ответ дляЧарівна патика
успокойте_Меня• 09 апреля 2023
Ответ дляКапитошечка
А гдевы покупали тряпки
Вроде а цитрусе заказала, просто забила в Гугле и где предложило, там и купила, то ли на розетке
Чарівна патика• 09 апреля 2023
Ответ дляДайте вподобайок
То ви мабуть тварин не маєте.
В мене зараз линяє кіт
Ну тут вже вибір чи діти і їхні власні інтереси чи тварина, за якою звісно треба прибирати. Я принципово не розумію тварин в домі. Хай краще іграшки на підлозі
Дайте вподобайок• 09 апреля 2023
Ответ дляGvenna
Та звичайний кіт.
Але періоди ліньки ніхто не відміняв.
Це триває декілька тижнів, але воно є
Але періоди ліньки ніхто не відміняв.
Це триває декілька тижнів, але воно є
Дайте вподобайок• 09 апреля 2023
Ответ дляЧарівна патика
Ну в мене донька того кота і принесла.
У мене вже рука викинути не піднялася малюка
Так і живемо
Але іграшки в нас вже в минулому, донька підліток
Так і живемо
П´яна вишня• 09 апреля 2023
Кухню, коридо и детскую - через день. Спальню и зал - под настроение.
Мстящий за Зайца• 09 апреля 2023
Ответ дляЧарівна патика
На фото трішки видно збоку лівого.
Прикольно, дякую!
Крихітка на всі• 09 апреля 2023
Ответ дляИщу Аленя
І пилосос також щодня?
Нет.
Пылесос это обязанность мужа да и ковер, коврик, у нас один в квартире, раз в неделю он его пылесосит
Замороженная селедка• 10 апреля 2023
Тю )
У меня это занимает ровно 2 минуты
Реально 😏
Учу
Выливаю колпак Пропера прям на пол
Беру швабру, самую обычную
На неё - мокрую тряпку
Мою сначала пол кухни от самого дальнего угла
Тряпку просто промываю под краном
И мою уже вторую половину кухни
Иногда могу подтереть коридор тут же
Тряпку тут же выбрасываю
Ничего не полощу, не сушу, ведро не задействовано даже
Это очень удобно и быстро
Есть куча старых тряпок, с ними проблем нет
Так что да, мою почти каждый день
Люблю чистоту
Но не люблю морочиться )
У меня это занимает ровно 2 минуты
Реально 😏
Учу
Выливаю колпак Пропера прям на пол
Беру швабру, самую обычную
На неё - мокрую тряпку
Тряпку просто промываю под краном
И мою уже вторую половину кухни
Иногда могу подтереть коридор тут же
Тряпку тут же выбрасываю
Это очень удобно и быстро
Так что да, мою почти каждый день
Люблю чистоту
Но не люблю морочиться )