Сметчица• 09 апреля 2023
Хтось працював на Укрпошті листоношею? (пересувний відділок)
Може ви , або ваші знайомі, родичі?
У нас вакансія висить вже більше 2-х місяців, зарплатню пишуть 6700 , робота з 8 ранку і до закінчення маршруту. Це саме в пересувному відділку зв´язку, тобто пішки не ходити, а їздити по селах.
Знаю, що звучить погано, і зарплатня мізерна, але крім цього варіанту тут тільки продавець у м´ясному магазині ( зп більше, але я останні 9 років працювала адміністраторкою , і м´ясний для мене це щось моторошне)
Басноплетка• 09 апреля 2023
Тю так если на машине кататься, то почему бы и не поразносить те письма.
Сметчица
• 09 апреля 2023
Ответ дляБасноплетка
Я теж так вважаю) Але чекаю, може хтось напише про якість подробиці
ИзЮмрудная• 09 апреля 2023
Не знаю как сейчас, но раньше почтальона заставляли продавать разные товары ( газеты, подписки и ещё разную фигню), за невыполнение наказывали на премии + вычитывают каждый день
Латексне альтер ЕГО• 09 апреля 2023
Ответ дляИзЮмрудная
І протерміновані продукти самі викупляли, бо нема списання
Однозначно• 09 апреля 2023
Я работала зам начальника отделения. Укрпочта это ужас. Вас будут унижать, вам будут угрожать, делать планы заставлять. На ЗП обманут. 6700 это брутто. А потом скажут что вы не выполняете план и застявят самой те газеты покупать или переведут на 0,9 ставки.
Прагматик флегма• 09 апреля 2023
Ответ дляОднозначно
Вот как пример. И это Харьков этим летом.
Раньше люди хоть газеты читали, откуда сейчас подписка возьмётся, думала уже нет такого
Читаю по вечерам• 09 апреля 2023
Не буде розміну, а бабка якась стане огризатися, і мусите ту гривню чи 2 доложити свої...
Переведення на 4-денку, а план виконати треба.
План про продажу всякої лабуди, а клієнти старі бабки, Ви їм про газету чи лотерейний білет, а вони про те , чим п´яти труть, і де з покійним чоловіком познайомилися.
І за 8 год будете не в стані проробити об´єм робіт
Сметчица
• 09 апреля 2023
Ответ дляОднозначно
Жесть, кому ж продавать ту подписку на газетьі 😱
Сирожено_пирожено• 10 апреля 2023
Ответ дляОднозначно
Ппц. И это все за минималку(
кураГАЛЯ• 10 апреля 2023
автор, идите в магазин. насобачитесь со временем. почта это дно. врагу не пожелаешь.
Кусачая Я• 10 апреля 2023
Не все так жахливо, як тут описали.Працюю на пошті і бачу роботу пересувних відділень. Заробітня плата та, що вам сказали, але можливі премії. На підписку дівчата не скаржаться. Робота виглядає приблизно так: в село приїзджає машина. Нач.відділення з листоношею обслуговують клієнтів, що прийшли, а потім листоноша йде, або її підвозять до тих пенсіонерів, що обслуговуються вдома. Все залежить, як налагоджена робота у начальника. Продаж товару є, це впливає на премії.Але в селах товар продається нормально. Люди самі приходять купувати. Приїзд з маршруту по різному, може бути в в13.00 А Може і в 18.00. Але якщо нач.відділення 2 місяці працює сам, то не все так страшно.
Life is Beautiful• 10 апреля 2023
Там пенсии надо бабушкам разносить, это основая обязанность, а не письма. Работа с деньгами.