Вообще не факт• 10 апреля 2023
Тепер лікарі самі створюють в Ділі аналізи
Гінеколог створила сама замовлення по аналізах в Ділі. А я так не люблю коли фігурує ФІО лікаря в тих замовленнях. Що скажете?
Скромняшка• 10 апреля 2023
Правильно делаете, что не любите. И я не люблю тоже, когда из меня делают дуру и на ровном месте имеют свой процент за мои анализы.
Вообще не факт
• 10 апреля 2023
Ответ дляСкромняшка
Та вже фік з тими процентами. Якось від лікаря сдала гінекологію, показало хламідіоз. Пересдала в двох інших клініках - нема. Показую лікарю всі результати і кажу - 2 інші не підтвердили. Вона: все одно будемо лікувати і список ліків на пару тисяч (то давно було). Я не стала лікуватись. Скільки після цього не сдавала аналізи (а я раз на два роки буваю в гінеколога) - ніколи мені той хламідіоз не показувало.
Ряженка• 10 апреля 2023
Ответ дляВообще не факт
Нужно искать другого врача
_Katya_1985• 10 апреля 2023
Ответ дляВообще не факт
И вы ходите до сих пор к тому врачу?
Вообще не факт
• 10 апреля 2023
Ответ для_Katya_1985
И вы ходите до сих пор к тому врачу?
Нет конечно.
Вообще не факт
• 10 апреля 2023
Ответ дляРяженка
Нужно искать другого врача
та то стара історія.
А тепер ось новий лікар і нова історія. Думаю, сдавати чи знову нового шукати. Аналізи на гормони правда.
Русланка з гілки• 10 апреля 2023
Мне не жалко. Бывает, когда сама иду сдать анализ, говорю фамилию своего врача
Вообще не факт
• 10 апреля 2023
Ответ дляВишиванка
не понятно, в чем проблема, и чем мешает там фамилия доктора ?
Не найдут ли снова то, чего нет? Слышала и такие истории.
Вишиванка• 10 апреля 2023
Ответ дляВообще не факт
серьезная лаборатория такой фигней не занимается
Вообще не факт
• 10 апреля 2023
Ответ дляВишиванка
Ну перший раз я сдавала в відомій лабораторії. Не знаю, що то було.
Анонимус Я• 10 апреля 2023
Це ж вам зручніше чи ні? Ви не шукаєте той потрібний аналіз. Ви не робите якісь додаткові рухи по створенню замовлення. Лікар сам все відмітив. Мені здається це зручніше.
Я теж не дуже люблю коли фігурує прізвище (то мій якийсь прикол), але можу сказати, що лікарі в приватних клініках мало заробляють. Це не великі гроші, повірте. І як додатковий заробіток теж може бути в їхньому житті. Чи не так? Вам все одно можуть дати знижку, вона не залежить від наявності прізвища в самому бланку.
Коли лікар робить назначення аналізів кожен прийом, не обґрунтовуючи необхідність - ось це вже насторожує. Тоді йду від такого «спеціаліста».
Вообще не факт
• 10 апреля 2023
Ответ дляАнонимус Я
Я півдня чекала смски з діли - не дуже то і зручно. Бо весь час дивишся в той телефон. Те що так лікар робить, саме для мене, говорить про те, що на мені він просто заробляє гроші. От чисто психологічно. Плюс мій негативний досвід раніше.
Анонимус Я• 10 апреля 2023
Ответ дляВообще не факт
То ви ж можете піти і по її прізвищу здати. Або самостійно. Ну і в основному здають вранці натощак, якщо кров. Ви кров чи мазки?
Так вона заробляє гроші і в прийом. Ви ж теж платите чи у вас безкоштовний гінеколог?
Якщо що, я не лікар і не працівник лабораторії. Я просто знаю як лікарі в деяких клініках отримують свою з/п. Від чого і як. Всі лабораторії завжди за домовленістю лікарю залишають суму, не збільшуючи її для клієнтів.
Вообще не факт
• 10 апреля 2023
Ответ дляАнонимус Я
кров. Я плачу.
Анонимус Я• 10 апреля 2023
Ответ дляВообще не факт
кров. Я плачу.
Ну от. Якщо ви оплачуєте її послуги, то чому лабораторія зі свого «кармана» не може додати ще 50 грн за ваші аналізи. І вартість не впливає на вас, як на пацієнта лабораторії. Якщо вам не подобається, ідіть від цього лікаря. Тоді не будете чисто психологічно себе з‘їдати. Все дуже просто.
І додам по крові. Ви ж не йдете в 7 ранку до лікаря на голодний шлунок, щоб відразу йти здавати аналізи? Ви йдете коли вам зручно і ранком наступного дня або в інші дні циклу здаєте потрібний аналіз. Тоді чому у вас пів дня чекання викликає злість? Коли та смс вам геть не потрібна.
Бабульція• 10 апреля 2023
Ответ дляВообще не факт
Ну то ви вже додумуєте собі.
Не вплине лікар аж ніяк на результати обстежень незалежної лабораторії.
Єдиний його зиск - що він отримує з призначеного, тобто зацікавлений щоб ви здали більше.