Само_достаточная• 10 апреля 2023

Остеопат який працює з обличчям

Чи можете когось порадити хто працює як остеопат в сфері моделювання обличчя?
Хочу трохи змінити носогубку, бачила гарний результат, та їхати дуууже далеко.
Територіально шукаю в Києві.
Ашолюдискажуть• 10 апреля 2023
Я розчарована порадити не можу
Для мене це якийсь вид шарлатанства 100-150 $,€за один сеанс
Ну такоє…

Весела моль• 10 апреля 2023
Вы можете сами освоить миофасциальный массаж
Цикавенная• 10 апреля 2023
Остеопатія - не медицина і не має доказової ефективністі
БезПаспортаНеПродаю• 10 апреля 2023
Ответ дляАшолюдискажуть
Я розчарована порадити не можу
Ну такоє…
Согласна. Тоже был опыт.
Как_б_не_так• 10 апреля 2023
Змінити носогубку, то до ортодонта, або навіть гнатолога, а потім до косметолога.
Колишня муза• 10 апреля 2023
Ответ дляКак_б_не_так
Согласна
автор Само_достаточная • 10 апреля 2023
Ответ дляКак_б_не_так
Ну можливо, вона в мене і в юності була така ж сама, та і у брата бачу така ж, спадково значить

Кружите меня,кружите• 10 апреля 2023
Усатова, Київ.
Я її знайшла за відгуками на сайті батьків дітей з синдромом Дауна, які зверталися до неї за моделюванням. У таких дітей це нагальна потреба, в тч і для здоров’я, не лише для краси