Ошеламиссимо• 10 апреля 2023

У яких містах Туреччини комфортніше всього пожити зараз?

Хочу маму з сином відправити на місяць -три пожити в апартаментах. Хотілося, щоб море недалеко було, цивілізація - магазини, базарчики, але й щоб не було багато росіян, на кожному кроці. Чи це можливо? Порадьте конкретні міста, будь ласка
Каяспер• 10 апреля 2023
Олюденіз як варіант
Або Аланія
сусідів всюди в Туреччині багато
Весняний Марафон• 10 апреля 2023
Россиян в этом году будет больше обычного в Турции
Кинг-Конгша• 10 апреля 2023
Фетхіє гляньте
фрау Гітта• 10 апреля 2023
Автор сколько жилье выходит?
автор Ошеламиссимо • 10 апреля 2023
Ответ дляфрау Гітта
Автор сколько жилье выходит?
Я ще нічого не бронювала
дамаАмстердама• 10 апреля 2023
Ответ дляфрау Гітта
Автор сколько жилье выходит?
500-1000 евро / мес, 1+1,в зависимости от условий
Читаю по вечерам• 10 апреля 2023
Точно не схід країни, там землетруси.
Дивіться спочатку по цьому критерію, а потім уже все решта
Помилуйте мадам• 10 апреля 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Точно не схід країни, там землетруси.
Навіщо їхати на схід? Це нетуристичні регіони, що там робити мамі автора?
Дружная семейка• 10 апреля 2023
Мне нравится Фетхие ,но там дороже .
Если переезжать то в Стамбул например или Аланию/Анталию ,там дешевле . Алания вообще как деревня . Можно однушку снять за 300 евро в хорошем районе .
Помилуйте мадам• 10 апреля 2023
Ответ дляДружная семейка
Мне нравится Фетхие ,но там дороже .
Давно нет таких цени в Алании, даже не в сезон
Дружная семейка• 10 апреля 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Незнаю как давно ,мы снимали квартиру в Алании с декабря по февраль . За 300 евро возле пляжа Клеопатра
Помилуйте мадам• 10 апреля 2023
Ответ дляДружная семейка
Уже апрель, может зимой и можно было что-то найти
фрау Гітта• 10 апреля 2023
Ответ длядамаАмстердама
Это букинг посуточно? Или в каких то группах в фб предложения?
Оченьценная• 10 апреля 2023
Ответ дляДружная семейка
Мне нравится Фетхие ,но там дороже .
Де шукати такі ціни, підкажіть, будь ласка.
В листопаді знімали 1+1 за 1300 євро місяць, в жк Єкта, Махмутлар.
автор Ошеламиссимо • 10 апреля 2023
Ответ дляОченьценная
Комфортно вам там було?
автор Ошеламиссимо • 10 апреля 2023
Ответ дляДружная семейка
Мне нравится Фетхие ,но там дороже .
Дякую, багато хто радить саме Фетхіє. Буду дивитися в цьому напрямку
Оченьценная• 10 апреля 2023
Ответ дляОшеламиссимо
Комфортно вам там було?
Так, норм комплекс(Єкта Кінгдом, Махмутлар, свій пляж з лежаками). Басейн,хамам, спортзал, презентабельний хол. Квартири здаються як помісячно так і подобово. Якщо по якійсь причині не сподобалося, можна перерахувати та виїхати раніше. До моря йти 500-700 метрів, мені норм було. Море в Аланіі з кам’яними плитами. А там де пісок(Клеопатра), там часто вітер.
Помилуйте мадам• 10 апреля 2023
Ответ дляОченьценная
Возле Клеопатры скорее всего «турецкий дом» без инфраструктуры, а не ЖК, повезло, кто-то свою сдавал, чтобы не простаивала, в группах на фб и телеграме
Оченьценная• 10 апреля 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Спасибо 🌸
дамаАмстердама• 10 апреля 2023
Ответ дляОченьценная
В ФБ группа ’ Алания. Недвижимость без риелтеров’, телеграмм группы ’ Украинцы в Алании’