Затишне кубло• 10 апреля 2023
Вагітність чи реагенти?
Минуло 10 днів після овуляції, зробила тести
Можна вже радіти? Чи все ж таки реагенти?
Чорт і Шо• 10 апреля 2023
Радоваться рано. 10 дней после овуляции это еще плод не прикрепился. Вы же знаете что по статистике он не всегда прикрепляется
Творог для розжига• 10 апреля 2023
Да, поздравляю! У меня был такой же тест, вот сейчас варю кашу малышу)
Ноунэйм• 10 апреля 2023
Вітаю, точно є вагітність, в мене такі ж були в вересні, ось вже восьмий місяць починається)
Гадаю_По_шнуркам• 10 апреля 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Имплантация происходит в среднем на 9 день. Бывает и раньше. Именно с этого момента начинает вырабатываться гормон, на который реагирует тест. У меня тест с бледной полоской был уже на 11 день после овуляции.
Затишне кубло
• 11 апреля 2023
Ответ дляLilme
В мене така полоска була за 6 днів до затримки)) вітаю🥰
Оце ж і в мене за 6 днів до затримки тест показав другу полосочку, досі не віриться🙈 дякую за привітання🥰
А скажіть будь ласка у вас була імплантаційна кровотеча? Бо за першою вагітністю в мене була, а цей раз не було нічого такого, навіть симптомів ніяких немає, хіба що тільки груди на 4й день після овуляціїї налились і тягне трішки внизу живота
Ответ дляЗатишне кубло
Взагалі нічого не було і нема(я про кровотечу чи мазання) лише білі невеличкі виділення)) і живіт також тягне. При чому день не відчуваю нічого, а день потягує так нормально)
Затишне кубло
• 11 апреля 2023
Ответ дляLilme
Дякую, ви мене заспокоїли) 🥰
Легкої вам вагітності бажаю🥰💐