ЯяяКакаджамбо• 28 апреля в 09:55
В кого доньки - ви їм плануєте давати своє житло?
Напишіть свою позицію з цього приводу - чи повинні батьки забезпечити дівчинку базою, чи нехай йде жити де завгодно, її проблеми?
Залетна Я тут• 28 апреля в 21:21
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
У мене дві доньки. І, на мою думку, я дала їм більше ніж квартири: хороших репетиторів, освіту в топових універах відповідно до схильностей кожної, яка їх прогодує незалежно від чоловіків. В дитинстві- максимально виправляла всі питання зі здоров´ям: є зауваження у ортопеда до спини - басейн, впав зір - найкращі окуляри, лінзи, треба виправити зуби - ортодонт і брекети. Щоліта - відпочинок на морі і просто табори. Плюс я завжди дівчаткам говорила, що вони мають їхати жити у більше і перспективне місто, яке самі оберуть. І квартири вони самі собі куплять такі і там, де самі схочуть. А грошей я добавлю, якщо вони у мене будуть і їм не вистачатиме. Поки все по плану.
А топовые унивноситеты это какие? Кембридж? Или Гарвард?
Залетна Я тут• 28 апреля в 21:29
Ответ дляГореотума
Людина про це написала, бо ця т.н. вами «база» для дуже багатьох дітей велика роскіш і це не маргінальні сімʼі, а сімʼі де банально на все це не вистачає коштів.
Простите, а когда такие семьи рожают больше одного ребенка они каким местом думают, если для них забота о здоровье ребенка роскошь ?
Залетна Я тут• 28 апреля в 21:45
Ответ дляКраїна мрій
Какой наивный вопрос, автор).
Неужели вы думаете, что родители не обеспечат детей жильем при наличии такой возможности?)
как будто у них мешок денег, а они их зажали и не покупают детям жилье - пусть идут на съем.
В большинстве случае не обеспечивают, т.к. не имеют такой возможности.
Это не зависит от пола - дочка или сын. Если обеспечиваешь сына, то и дочери тоже купи квартиру. Это мое мнение. Не все выходят замуж, кто-то и в 35 не замужем, а кто-то встретил такого же без квартиры и будут тратить деньги на съем.
Вы тему почитайте. Я терпела и она потерпит. Половина постов имеет такой смысл
ЯяяКакаджамбо
• 28 апреля в 22:33
Ответ дляКраїна мрій
Какой наивный вопрос, автор).
Ні.
В деяких батьків немає любові до дитини, а є лише інфантилізм - народили, всьо. Ми молодці.
Знаю дуже багато прикладів, де в батьків реально була можливість піднапрягтись (просто більше попрацювати певний час чи використати можливості), але - вони обрали НЕ НАПРЯГАТИСЬ. Позиція ’ми жили в г....ні і вона хай поживе! Нам нічо не дали і ми нічо не дамо! Ми нічо не винні, ми дали життя’
Як коти - наплодились, а що там з котенятами - а пофіг.
До прикладу: дві сімʼї з достатком нижче середнього. Грошей на житло дитині не було. Батько номер 1 - поїхав на заробітки, працював, купив дитині будинок. Батько номер 2 - сидів на дупі рівно, ще й висміював того, хто на заробітках, що ’кинув дітей’. Донька батька номер 2 отримала замість житла копняк під дупу. І толку, що тато все дитинство провів вдома - немає...
ЯяяКакаджамбо
• 28 апреля в 22:35
Ответ дляНаодинцi
При чем здесь пол ребенка? Родители либо могут либо нет, хоть дівчинка, хоть не дівчинка. А одному ребенку помогать, а второму нет по гендер нему принаку- большая ошибка.
При тому, що чоловіку легше і треба самому заробити на житло. І його з дитиною на вулицю ніхто ніколи не виставить.
Країна мрій• 28 апреля в 22:46
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Ні.
Усі люди різні. Різні здібності, інтелект. Теж не варто так писати. Бо кожен бідний міг би бути багатим, якби....1, 2, 3..
І не у кожного це було. У всіх різні можливості, розум, оточення (яке теж впливає).
Снідаю авокадо• 29 апреля в 05:08
Ответ дляКозацькаДуша
У мене син і донька. Якщо є можливість, то забезпечити квартирами обох. Якщо немає можливості одразу обох, то на мою думку, спершу потрібно купити квартиру сину, бо він має привести дружину кудись, а донька вже має піти до чоловіка. А наша квартира, у свій час, вже залишиться доньці. Але це все за бажанням батьків, не потрібно рвати собі дупу щоб купляти квартири дітям, а освітою забезпечити потрібно
А можна взагалі залишити дівчинку в пологовому і не морочити з нею голову.
І так більше можливостей назбирати синочці на квартиру, в яку дружину можна привести.
Зайканалужайке• 29 апреля в 08:43
Ответ дляТоматико
А как потом с мужем свое покупали?
никак не покупали, у мужа своя, у меня своих (уже правда несколько), живем в моей потмоу что моя удобней
ЗдесяЯ• 29 апреля в 09:00
Ответ дляТоматико
Какой нахер продолжитель рода?
Вы свекруня неадекватная?
Ще повноцінною свекрунею не стала, але вже 2 рази тьоща
А от хто неадекватний то зрозуміло не озброєним оком
КозацькаДуша• 29 апреля в 09:07
Ответ дляСнідаю авокадо
Удалено администрацией...
Томатико• 29 апреля в 09:20
Ответ дляЗайканалужайке
А ну понятно все свое досталось , не напрягались , детей сами пускай гребут
Зайканалужайке• 29 апреля в 09:23
Ответ дляТоматико
завидуйте)))
Дочке отдам одну квартиру или продам и куплю в другом городе где захочет. Не напрягались потому что зачем? Мы тратили деньги на другое. Потом ей все равно все в наследство достанется, а пока доход с аренды очень будет неплохой прибавкой к пенсии
Томатико• 29 апреля в 09:23
Ответ дляЗдесяЯ
Вы не адекватная
Продолжители рода всё дети, абсолютно
Томатико• 29 апреля в 09:23
Ответ дляЗайканалужайке
завидуйте)))
Не завидую, у меня все есть
ЗдесяЯ• 29 апреля в 09:26
Ответ дляТоматико
Вы не адекватная
Продолжители рода всё дети, абсолютно
Продовжувач роду рахується син . А доньки народжують для продовження роду її чоловіка
Снідаю авокадо• 29 апреля в 09:41
Ответ дляКозацькаДуша
Удалено администрацией...
Як немає аргументів, то переходите на образи?
Томатико• 29 апреля в 09:42
Ответ дляЗдесяЯ
Бляяя
Вы его и любите больше наверно?
КозацькаДуша• 29 апреля в 09:55
Ответ дляСнідаю авокадо
Удалено администрацией...
КозацькаДуша• 29 апреля в 10:05
Ответ дляТоматико
А донька з вами житиме ? А як у чоловіка не буде житла не куплять?
Нехай зять працює і заробляє на житло, якщо його батьки ним не забезпечили. Можуть жити зі мною. Я не проти.
Якби всі батьки купляли своїм синам квартири, то і питання таке не виникло б, але не всі мають можливість. Вимагати щось від батьків це дивно, як на мене
ЗдесяЯ• 29 апреля в 10:35
Ответ дляТоматико
Бляяя
Вы его и любите больше наверно?
Я мама, всіх дітей своїх люблю однаково
Томатико• 29 апреля в 10:39
Ответ дляЗдесяЯ
Я мама, всіх дітей своїх люблю однаково
Но девочка это так, не продолжитель)
Круто)
ЗдесяЯ• 29 апреля в 11:36
Ответ дляТоматико
Но девочка это так, не продолжитель)
Круто)
Ну , що зробиш як людина не розуміє
Чи вже просто нема, що сказати ?
Якщо вас так тригерить прочитайте тут мою найпершу відповідь
Чи вже просто нема, що сказати ?
Лапка• 29 апреля в 13:12
Вважаю що на свою квартиру будь яка людина може при бажанні заробити десь до 35 років. Тому донькам треба щоб купляли батьки, бо без онуків залишаться поки вона зароблятиме. Навіть якщо житиме в іншому місті/країні з чоловіком - хай буде, здаватиме в декреті, до дівчат з житлом хлопці (а пізніше і свекрухи) з більшою повагою ставляться. Син може і пізніше одружуватися, коли сам заробить.
Я донька якій не купили - жила на зйомі до 33 років, то з подругами, то з хлопцем, то одна. Назбирала на квартиру паралельно орендуючи. І опа - купа женихів одразу повилазило. І без квартир, і з житлом - а до цього всі тільки зустрічатися хотіли, типу не готові до серйозних стосунків. Чоловіки меркантильні.