Мрію про пончик• 10 апреля 2023

Що б ви обрали у цій ситуації?

Мама з 2 дітьми, меншому 1,5, старшому майже 5.
Чоловік пішов.
Власного життя немає, винаймає. Перебивається випадковими заробітками.
Розглядає варіанти:
- залишити дітей батькам і поїхати працювати за кордон десь за 1000 євро на місяць
- стати сурогатною мамою і мати утримання протягом вагітності та приблизно 15 000 у.о. після пологів
- шукати поки щось віддалене і з часом вийти на роботу
Результат:
вже голосів: 133
60 (45.11%) 3
27 (20.3%) Результат/Інше/Свій варіант
23 (17.29%) 1
23 (17.29%) 2
кнопкодав• 10 апреля 2023
Їдьте в Норвегію. Серйозно. Хоча б на рік. Відпочинете. Може якогось жоніха місцевого знайдете

Шукаю стакан• 10 апреля 2023
В таткові дітей вручити хоч на перший час-не розглядаєте варіант?
Ну що значить пішов?
Діти його?
Лялька в колисці• 10 апреля 2023
Судя по условиям «дано», лучше едьте с детьми в страну, где сейчас есть помощь (пособие)
Не загоняйте себя. А так будет возможность немного привести мысли в порядок и может наладить свою жизнь даже в другой стране
АБВГДейка• 10 апреля 2023
Детей родителям и тут искать работу
Заліковий троль• 10 апреля 2023
Искать удаленку,пока в садик ребенок не пойдет младший.какое сурогатное материнство,цените свое тело ,вы что
автор Мрію про пончик • 10 апреля 2023
Ответ дляШукаю стакан
Ну що значить пішов?
Діти його?
Пішов - значит пішов.
Вручити не варіант, вони йому не потрібні.
Шукаю стакан• 10 апреля 2023
Я була в подібній ситуації
Практично аналогічній, тільки пішла я, але на перший час, поки знайшла квартиру і роботу - діти були з татком…
Він оцінив всі приємності батьківства

автор Мрію про пончик • 10 апреля 2023
Ответ длякнопкодав
Досить жонихів.
А що робити в Норвегії? Туди ось просто так можна виїхати?
Заліковий троль• 10 апреля 2023
Ответ дляШукаю стакан
Ну що значить пішов?
Діти його?
Дети не горячая картошка сбагривать их
Мудробаба• 10 апреля 2023
Сурогатна мати - це не просто робота. Це потрібність насамперед допомогти людям, що не можуть мати нормальну біологічну вагітність. І це дуже погане рішення просто заради грошей для матеріально невлаштованої жінки.
Кидати своїх дітей на батьків - інфантильне рішення.
Треба находити нормальну постійну працю з допомогою батьків із дітьми, якщо вони згодні.
Шукаю стакан• 10 апреля 2023
Ответ дляМрію про пончик
Пішов - значит пішов.
Закордоном буде важко без допомоги. Замалі діти.
Шукаю стакан• 10 апреля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Дети не горячая картошка сбагривать их
Діти не нудний фільм, щоб «піти». Грошима як мінімум він їм зобовʼязаний, а до 3 років дитині зобовʼязаний і їхній матері!
А коли є гроші, навіть не космічні, багато проблем перестають бути проблемами.
автор Мрію про пончик • 10 апреля 2023
Ті, хто рекомендує щось віддалене - хтось може надати чи порекомендувати реальну віддалену роботу чи це просто теорія?
кнопкодав• 10 апреля 2023
Ответ дляМрію про пончик
Досить жонихів.
Можна, їдете, просите колективний захист. Там таким як ви окремі квартири дають і всім забезпечують. Але тільки на час війни. Не пропадете
автор Мрію про пончик • 10 апреля 2023
Ответ длякнопкодав
Усім - це чим саме? Де можна дізнатися деталі?
5cmhybyna• 10 апреля 2023
ніхто вам 1000 євро в місяць не дасть!
автор Мрію про пончик • 10 апреля 2023
Ответ для5cmhybyna
ніхто вам 1000 євро в місяць не дасть!
Тобто?
Чучало яблуні• 10 апреля 2023
Ответ дляШукаю стакан
Не витрачайте слів. Наші жінки горді і роботящі (читай «немудрі»).
Аліменти і батьківський обовʼязок? Це все теорія в них🤦‍♀️
кнопкодав• 10 апреля 2023
Ответ дляМрію про пончик
Почитайте групи на фейсбуці

Наші в Норвегії

Українці в Норвегії.

Там багато ініормації

Дую на вітер• 10 апреля 2023
Ответ дляАБВГДейка
Детей родителям и тут искать работу
То бабушка должна быть святой
автор Мрію про пончик • 10 апреля 2023
Ответ длякнопкодав
Почитайте групи на фейсбуці

Наші в Норвегії

Українці в Норвегії.

Там багато ініормації
Я питалася там.

Усі пишуть щоб не потикалася і що за виплати нам не прожити, а працювати принаймі рік я ще не зможу.
Дую на вітер• 10 апреля 2023
Ответ дляМрію про пончик
Помощник посредника из не сложного
кнопкодав• 10 апреля 2023
Ответ дляМрію про пончик
Я питалася там.

Нехай не брешуть.
Дую на вітер• 10 апреля 2023
Ответ дляМрію про пончик
Я питалася там.

Ирландия, до 3-4 лет младшего вас никто не заставит идти на работу, сад только с 3-4 лет
автор Мрію про пончик • 10 апреля 2023
Ответ дляДую на вітер
Помощник посредника из не сложного
А де таке шукати?
автор Мрію про пончик • 10 апреля 2023
Ответ дляДую на вітер
А як туди потрапити?
Там же наче закривали програму ще минулого року, ні?
Заліковий троль• 10 апреля 2023
Ответ дляШукаю стакан
Да,обязан,но вы если бы он ответственный был,и вопроса этого бы не было.а перекидываться детьми как то жестко,я это говорю как взрослый ребенок,который матери не особо нужен был
Дую на вітер• 10 апреля 2023
Ответ дляМрію про пончик
А де таке шукати?
Здесь на сайте, по вайбер-телеграмм группам, соцсетям,
Щас хм-зара-бершки вышли из Украины, не известно когда вернутся, так что у девочек полно работы
Дую на вітер• 10 апреля 2023
Ответ дляМрію про пончик
А як туди потрапити?
Вроде нет, выгодно еще и с бабушками-дедушками выезжать
Заліковий троль• 10 апреля 2023
Ответ дляМрію про пончик
Звонилка в коллекторское агенство.да посылать и матом крыть будут,но 13000 примерно будете иметь