Дайте ідеї, будь ласка. Випадок важкий.
Бьюті процедури - не любить, не затягнеш
Массаж - не навидить.
Парфуми - сама не знає що подобається. Куаує і через день два віддає найомим і мені. Зі смаколимками також, не вгадаєш, що сьогодні ій подобається.
Грошей зараблляє більше ніж достатьо і вразити її може сума від 10 тис. гривень.
Що можна подрувати такій людині? Хотілось би подарунком вразити. Але коли людила легко може купити сама собі все що їй хочеться, то враджати важко, а зробити приємне хочеться.
Массаж - не навидить.
Нога на ногу• 11 апреля 2023
Все от слова ’не’, методом исключения пошли. А что она любит? Что ей нравится? Ведь по-любому есть что-то, что человеку интересно или радует.
Пусин Кукин• 11 апреля 2023
Я б дивилася в бік якихось пригод, типу дійсно повітряної кулі, аеротруби
Карусель-весель• 11 апреля 2023
Ответ дляГолодаю
Все предлагают такое, что вряд ли хотели бы сами))
Почему? Я бы полетела на воздушном шаре) страшновато правда, но интересно
Голодаю• 11 апреля 2023
Ответ дляКарусель-весель
Но полетели б далеко не все)
Карусель-весель• 11 апреля 2023
Ответ дляГолодаю
Но полетели б далеко не все)
Просто эти задачи со звездочкой «чем удивить неудивляемого человека» мне немного странны. Вот она такая вся из себя, ломайте голову чем ее порадовать
Голодаю• 11 апреля 2023
Как вариант, кулинарная школа урок. Я была, но заграницей, 100€, приготовление в приятной компании с бокалом вина. Но это должно повезти наверно чтобы и компания тоже хорошая, и блюдо интересное, и повар харизматичный
Нога на ногу• 11 апреля 2023
Ответ дляЛеди_Мэри
В тому й справа, що во втратила цікавість до всього, ще років з 10 назад, тому і хочеться вразити.
У нее депрессия, что ли?
Карусель-весель• 11 апреля 2023
Ответ дляЛеди_Мэри
В чем причина такой потери интереса ко всему?
Цветочница• 11 апреля 2023
Ответ дляГолодаю
это не так
Ms. Android• 11 апреля 2023
Ответ дляПусин Кукин
Боже збав
Мені 39, в мене діти, молодшому 2 рочки, ви реально думаєте що то людям тре, я після народження дітей на гойдалці боюсь сідати … мене б розстроїв такий подарунок
Цветочница• 11 апреля 2023
Ответ дляMs. Android
Боже збав
вы зануда
Карусель-весель• 11 апреля 2023
В Киеве есть такое развлечение: комната, где ты можешь крушить всю мебель, бить посуду. Я точно не знаю где это, мне подруга рассказывала, но это одна из моих хотелок теперь. Думаю вашей уставшей от всего подруге подошло бы)
Ms. Android• 11 апреля 2023
Ответ дляЦветочница
вы зануда
В мене панічний страх від того всьог до чого тут зануда, то такі недолугі дарітелі
Ответ дляGaleTTa
Квіти, картина, книга, набір для чайної церемонії, дошка садху, музична шкатулка
Дошка садху - це йогівське?
Не підійде.
Квітів десятків 4 букетів буде. Як завжди буду допомагати, роздавати людям увечері.
Чай не п´є.
Книги.... отут потрібно поміркуви. Дякую.
Не підійде.
Чай не п´є.
Цветочница• 11 апреля 2023
Ответ дляMs. Android
судя по тексту,дети для вас это уже отказ от всех благ и удовольствия от жизни. тьфу тьфу так жить
Болтушка Му• 11 апреля 2023
меня бы порадовали:
- перчатки кожаные
- зонт красивый
- платок Hermes (можно реплику)
вроде все
в общем галантерея какая-то
- перчатки кожаные
- зонт красивый
- платок Hermes (можно реплику)
вроде все
в общем галантерея какая-то
ТочноБудет• 11 апреля 2023
Я вас чудово розумію))) Бо сама така подруга, яку чогось хочуть здивувати і вразити.
Мены дійсно нічого не треба. Парфуми, сукні, взуття, сумки, окуляри, якась техніка для дому - все є. І коли я кажу: та гроші подаруйте, мені нові шини треба - всі дивуються)))
Із того, що дійсно здивувало - це був хамон ціла нога, 2 кг червоної ікри.
Ні, я не голодна))) Просто таке сама собі чогось не купиш.
КараПузовна• 11 апреля 2023
Какая вам разница, что у нее есть или нет-дарите на своё усмотрение, не понравится пусть передарит кому-то.
У моей подруги всё есть, но она всегда подарки принимает с благодарностью, а дальше уже не знаю-хоть на мусор пусть несет, мне нет дела до этого.