Дама-мадама• 11 апреля 2023
Де знайти плед-травичку півторачку?
Скільки шукаю - кругом двоспальні. Мені треба на дитяче ліжечко, білий, бежевий, або світло-сірий. Бувають такі розміри приблизно 1.5×2?
ЗавЛабСнаб• 11 апреля 2023
Конечно, бывают. 140×200 см, 160×200 см.
На ОЛХ полно объявлений. Спросите у продавца про нужный размер.
Дама-мадама
• 11 апреля 2023
Ответ дляВідповів всім
Ми брали в юск
В юска є інтернет магазин? Бо в нас нема офлайн
Відповів всім• 11 апреля 2023
Ответ дляДама-мадама
Начебто так, сайт пише. Ми до вiйни брали саме в iнтернет магазинi
Бабка-ежика• 11 апреля 2023
Ответ дляДама-мадама
є
Неправдиша• 11 апреля 2023
я не довольна таким пледом, летом ооочень парит, искусственный такой , вечно какой-то мусор в этой травки