Намазюкана нішою• 11 апреля 2023

Чоловік військовий

Дівчата, розкажіть як ви підтримуєте відносини з чоловіком?
Відношення змінилися у вас?
Як часто спілкування?
Бачились останній раз 3 місяці тому, було все супер..... як не стати чужими?
Хотіла приїхати, але він відмовив.
Джем Шакіри• 11 апреля 2023
А я приїхала. Доба щастя. Спілкуємося постійно, як тільки є можливість. Але ми і в мирному житті завжди були на зв´язку. Відносини не погіршилися однозначно.

автор Намазюкана нішою • 11 апреля 2023
Ответ дляДжем Шакіри
Мій планує на Великдень приїхати, чекаю, але якісь віддалені відносити стали.
автор Намазюкана нішою • 11 апреля 2023
Ответ дляДжем Шакіри
Ми теж завжди на зв´язку були, зранку, вдень , ввечері, а тепер якийсь колапс.
Постійно зайнятий,(я розумію), але буває і 1-2 дні навіть не дзвонить.
Добрий ранок і добраніч, все наше спілкування
Джем Шакіри• 11 апреля 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Багато залежить від його психологічного стану. Мій погодився на зустріч після того, як було вбито двох побратимів, а сам він чудом лишився неушкодженим.
автор Намазюкана нішою • 11 апреля 2023
Ответ дляДжем Шакіри
Хай Бог охороняє вашого чоловіка.
Мій у прифронтовій зоні, не у центрі бойових дій.
Зв´язок і інтернет є завжди
Дуболом• 11 апреля 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Вы к нему на боевые действия поехать хотите? Или какой он военный? Сейчас военный в Одессе и военный в Бахмуте или на границах с рашей в Сумах одно и тоже. Но то военные, а в мирных городах так себе. Сидят на работе до пяти и домой. Преклоняюсь перед теми кто перехватывает ракеты
А я з косою• 11 апреля 2023
Куди ви до нього хотіли їхати? Крам?
автор Намазюкана нішою • 11 апреля 2023
Ответ дляДуболом
Жінки їздять туди, там більш менш можна знаходитися.
Джем Шакіри• 11 апреля 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Ну буває і дві, і три доби немає зв´язку, потім ще добу спить. + поставив і слава Богу. Після почутого і побаченого там, а хочу лише одного - щоб він був живим!

автор Намазюкана нішою • 11 апреля 2023
Ответ дляА я з косою
Куди ви до нього хотіли їхати? Крам?
Так
Джем Шакіри• 11 апреля 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Хай Бог охороняє вашого чоловіка.
Зв´язок і інтернет є завжди
Дякую! Мій у Б. а зустрічалися у Крам. Дуже багато жінок їде.
автор Намазюкана нішою • 11 апреля 2023
Ответ дляДжем Шакіри
Згодна з вами, але наче сім´я і повинна підтримувати, а він так себе веде наче вже там його дім.
А я з косою• 11 апреля 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Так
Та хай Бог милує, правильно і зробив, що відмовив. Йому тоді що, повіситися, як з вами не дай Бог що? Там то їздять, і я там була, та страшнувато я вам скажу.
А я з косою• 11 апреля 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Ні, то він вас оберігає.
автор Намазюкана нішою • 11 апреля 2023
Ответ дляДжем Шакіри
І я ж про це, але він це якось не сприйняв. Тоді чекаю дома, навіть не знаю про що вже спілкуватися будемо, бо віддаляємося дуже.
Джем Шакіри• 11 апреля 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Там їхній дім зараз і є, нажаль ((( Вони здебільшого абстрагуються. Я з військовими багато спілкуюсь і таке в багатьох.
А я з косою• 11 апреля 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Кохайтеся, наспілкуєтеся потім.
автор Намазюкана нішою • 11 апреля 2023
Ответ дляДжем Шакіри
Дуже шкода, скільки ще чекати не знає ніхто....
Джем Шакіри• 11 апреля 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Він просто говорив постійно, а я слухала. От і все спілкування. Але ми більше 20 років разом, наговорилися)))

автор Намазюкана нішою • 11 апреля 2023
Ответ дляА я з косою
Кохайтеся, наспілкуєтеся потім.
Сподіваюсь він в цьому плані не змінив хоч відношення, завжди були активні в цьому плані
А я з косою• 11 апреля 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Чогоб він змінив?) Буде ще краще, ви ж давно не бачились.
автор Намазюкана нішою • 11 апреля 2023
Ответ дляА я з косою
Не знаю .....він з вересня там, але тільки останні 3 міс.так.
Раніше і фото ню просив і інтимні були розмови, а тепер все пропало.....🤕
автор Намазюкана нішою • 11 апреля 2023
Ответ дляДжем Шакіри
Я вже готова до цього
А я з косою• 11 апреля 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
З´явиться все. Люди бува відвикають за деякий час. Та і там йому не мед. Ви потепліше зустрічайте, все буде добре.
Сладкий лимончик• 11 апреля 2023
Тоже не виделись больше 3 месяцев,разные мысли лезут в голову,боюсь что отвыкнем друг от друга,изменимся,но надеюсь на лучшее. Ехать в Дон.обл.не хочу,у нас дети маленькие,в случае чего кому они нужны будут
автор Намазюкана нішою • 11 апреля 2023
Ответ дляСладкий лимончик
Ви написали мої почуття, такий же страх
Сладкий лимончик• 11 апреля 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Ви написали мої почуття, такий же страх
Тримаємось,чекаємо їх дома