Марс атакует• 11 апреля 2023
Вы бросали идеально подходящего вам мужчину?
Я да((( теперь плохо шо писец
Может и пожалею… но зато душа на месте
Советничаю тут• 11 апреля 2023
Ответ дляМарс атакует
А якщо я себе почуваю не коханою? Навіщо це мені? Я хочу взаємності,
А гра в одні ворота… це не до мене
Ну то не в ’ я тебе кохаю ’, діло. Він вам ніяк не показує, бо не любить. Тоді згодна, таке не треба.
Цей ідєальний хоч холостий? ) А то може чувак одружений, то яке кохання ви ждете?
Советничаю тут• 11 апреля 2023
Ответ дляМарс атакует
Та ні)))) давно то було…
Він нормальний але не має до мене почуттів. Я почуваюсь так, наче мене використали(((( не можу пояснити…ніколи раніше такого не було, з жодним чоловіком. А з ним постійно….
Ми всі користувачи , він вас , а ви його))) Я кохаю чоловіка, але я користуюся його вмінням, його грошима, сексом, ой в нього багато чого можна взяти для себе коханної. А він у мене бере.
У вас такі заморочки)))
Свезло так свезло• 11 апреля 2023
Ответ дляМарс атакует
Та ні)))) давно то було…
А чому ви не можете просто розслабитися і отримувати задоволення? Навіщо вам ці сакральні слова?
Можу посперечатись, якщо він завтра прийде під під´їзд і скаже, що кохає вас - ви не повірите :)
Скажете, що це ви його змусили, або ще щось вигадаєте)
Непозбувна Бентега• 11 апреля 2023
Ответ дляМарс атакует
Причина, я не відчуваю взаємності…
Не каже що кохає
Що подобаюсь
Мене це гризло з середини. Простіше кинути ніж мучити себе.
Не каже що кохає
Що подобаюсь
У вас не было отца?
Или не уделял вам внимание?