Пишущаяся• 11 апреля 2023
Шукаю відгуки про фотоепілятори
Поділіться будь ласка досвідом, чи користувалися, які результати?
Шалена красуня• 11 апреля 2023
Мне интересно, насколько они безопасны в долгосрочной перспективе...
Мона Лиза• 11 апреля 2023
Я дуже задоволена. Роблю стільки і коли потрібно. Усе абсолютно випадає. Після лазерки все не випадало, або апарати старі, або економлять імпульси.
Комиссия50%• 11 апреля 2023
Я купила 3 года назад, но через месяц узнала о беременности, потом ГВ.
Поэтому только осенью начала пользоваться. Делаю подмышки и ноги полностью, сделала 5 раз с переодичностью 3-5 недель. Результатом довольна.
Зону бикини пока не делаю - больно даже на минимуме, хотя до беременности ходила 4 раза на лазер и было терпимо.
Оцененная• 11 апреля 2023
Як видаляєте волосся між процедурами? Можна висмикувати чи тільки гоління?
Пишущаяся
• 11 апреля 2023
Ответ дляМона Лиза
Який у вас, підкажіть будь ласка?
Пишущаяся
• 11 апреля 2023
Ответ дляКомиссия50%
Дякую за відгук 🌼