Знову Я• 11 апреля 2023
Видалення пігментації на обличчі лазером
Хто виділяв пігментації лазером, які враження?
Млинець Мій• 11 апреля 2023
Ходила нещодавно видаляти пігментацію над верхньою губою. Після 4 сеансів, нуль ефекту, марно витрачені гроші. Краще купила би гарний крем)
Знову Я
• 11 апреля 2023
Ответ дляМлинець Мій
Шкода 😒
Техпаспорт на медузу• 11 апреля 2023
Есть ли действенные препараты от пигментации? Месяц использовала expigment4% и никакого результата.
Маурита• 11 апреля 2023
Зробила 3 сеанса, після кожного реакція все гірше і гірше, під очима набряк тримався після останнього майже 5 днів. Пігментація і судини на місці. Відмовилась від наступних процедур, скільки ж можна(((
Знову Я
• 11 апреля 2023
Ответ дляМаурита
Тоді навіть не буду і пробувати...
Знову Я
• 11 апреля 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Я ще цим питанням не займалася, тільки збираю інформацію, ще хочу дізнатися про пілінги в карбоксітерапію
Маурита• 11 апреля 2023
Ответ дляЗнову Я
Тоді навіть не буду і пробувати...
Не пробуйте краще, я на років 5 старше почала виглядати(((
ПампушОК• 11 апреля 2023
І я про таке думала-думаю
У мене червона пляма на обличчі. Вже набридла мені
Кракадэ• 11 апреля 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Насколько я знаю, что никакие методы нельзя использовать в период активного солнца, а осенью и зимой оно и само проходит, так что все эти крема и процедуры только зарабатывание денег
Заела_пластинка• 11 апреля 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Вам пощастило. Я користувалась ним взимку, стало гірше.
Техпаспорт на медузу• 11 апреля 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
Я тоже зимой. Сначала были пятна красные теперь опять прежний цвет вернулся.
Юпитерная• 12 апреля 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
О, у меня то же самое. После месяца ежедневого применения бросила. Эффекта - ноль. Хотя и жжение, и покраснение было, очевидно, что крем действовал. Вот только не на пигментацию))
Техпаспорт на медузу• 12 апреля 2023
Ответ дляЮпитерная
Да, у меня тоже было покраснение, видно было что есть реакция. Но результата в итоге нет. У меня были на него большие надежды.Читала в интернете, что многим помог.Но мне увы нет ((